Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    122
Nasıl bölüm bu şekilde bitebilir? Kaç bölümdür Eren' in birşeyler yapmasını bekliyoruz. Eğer bu onun için sonsa ne olacak çok merak ediyorum. Zaten Pxis ve Nile'a üzülmeye zaman bile kalmadı. Ne kargaşa bu böyle, eğer Eren gerçekten öldüyse ne yapacaklar şimdi :(

Bir de gerçekten hepsi bir döngüymüş ve Eren yine ölüp başarısız olduğu için her şey baştan başlıyormuş ve birinci bölümdeki Mikasa'yla olan sahneye geri dönüyormuş hikaye :)

Çeksinler zaten. tüm dünyanın mı acı çekmesi Eldianlıların mı acı çekmesi? Zeke beye kalırsa zaten acı çekecekler. Kimseye sormadan kendi kendine plan yaptı.
Jaeger kardeşler ölse ne olacak ki, Marley yine Eldianlıları dev gücü için kullanacak. Diğer ülkelerin de devleri istemediğini düşünürsek devler dünya için yine bir tehdit oluyor. Marley'in kazanması çözüm değil.

Jaeger kardeşler ölse ne olacak ki, Marley yine Eldianlıları dev gücü için kullanacak. Diğer ülkelerin de devleri istemediğini düşünürsek devler dünya için yine bir tehdit oluyor. Marley'in kazanması çözüm değil.
Devlerin devri kapanacak zaten. Eldianlılar ise bir şekilde yaşayacak. Kimse onlar yerine ölümü seçmeyecek. Belki de kendi iradeleri ile sona kadar savaşacaklar. İki tane bencil kardeşin benim geleceğimi seçmesine izin vermezdim. Gitsinler kendilerine başka ada bulup orada ego tatmini yapsınlar.

Bütün milletler için benzer hisler beslenir diğer milletlerde.
Bu bir bahane olmamalı.

Devlerin devri kapanacak zaten. Eldianlılar ise bir şekilde yaşayacak. Kimse onlar yerine ölümü seçmeyecek. Belki de kendi iradeleri ile sona kadar savaşacaklar. İki tane bencil kardeşin benim geleceğimi seçmesine izin vermezdim. Gitsinler kendilerine başka ada bulup orada ego tatmini yapsınlar.
Devlerin devri kapanmayabilir aslında. Her ne kadar dünya devletlerinin silah gücü gelişse de kurucunun özelliği çok başka bir şey. Hatırlarsan bir salgından nasıl kurtulduklarını anlatan bir bölüm vardı. Buna istinaden konuşacak olursak kurucunun gücü ile yine büyük bir gelişim gösterebilme potansiyelleri var her zaman.

Devlerin devri kapanmayabilir aslında. Her ne kadar dünya devletlerinin silah gücü gelişse de kurucunun özelliği çok başka bir şey. Hatırlarsan bir salgından nasıl kurtulduklarını anlatan bir bölüm vardı. Buna istinaden konuşacak olursak kurucunun gücü ile yine büyük bir gelişim gösterebilme potansiyelleri var her zaman.
Evet, ancak soylu birisi gerekiyor. Elde o kalmazsa kullanamazlar. Kalsa bile kraldan gelen bir yemin vardı. Tam olarak neler olabilir kestiremiyorum o yüzden.

Devlerin devri kapanırsa Marley ve diğer ülkelerin Eldialılara az da olsa hak tanıması bile ortadan kalkar adamlar zaten "Biz bunların gücünü savaşta kullanılanırız." diye birkaç tane hak vermişler.

Kendi iradeleri ile sonuna kadar savaşmak? Karşında senden 2 çağ ileri olan bir devlete karşı en fazla birkaç saat dayanabilirsin. Marley'in Paradis'i yok etmesi hiç de zor olmazdı, sadece Duvardaki devlerin uyanmaması için saldırmıyorlardı şu ana kadar.

Şimdi sen diyorsun ki Eren Paradislilere gerçeği öğretmeseydi, yıllar boyu devlere yem olsalardı.

Evet, ancak soylu birisi gerekiyor. Elde o kalmazsa kullanamazlar. Kalsa bile kraldan gelen bir yemin vardı. Tam olarak neler olabilir kestiremiyorum o yüzden.
İyi de güç soydaki kişinin istediğini değil taşıyıcının isteğini gerçekleştiriyor. Yani Zeke'in dediği değil Eren'in dediği gerçekleşecek. Bu da Kraldan gelen yemini bozmasını ek olarak da duvardaki evleri uyandırmasını sağlar.

İyi de güç soydaki kişinin istediğini değil taşıyıcının isteğini gerçekleştiriyor. Yani Zeke'in dediği değil Eren'in dediği gerçekleşecek. Bu da Kraldan gelen yemini bozmasını ek olarak da duvardaki evleri uyandırmasını sağlar.
Marley'in titanları ele geçirdiği senaryoya göre yazdım. Bunu kaç kişi biliyordur sence? Mangada bilgisi geçiyor olabilir. Unutmuşumdur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık