Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    122
Kraliyet soyundan gelenler için yemin devreye giriyo diye hatırlıyorum. Eren kraliyet soyundan gelmediği için Maymun titanla etkileşime geçip gen haritasını değiştirbilir. Yani aklıma başka bir çıkar yol gelmiyo
Evet, onlar için giriyor. O yüzden tüm titanlar tek bedende toplanabilir dedim. Ymir nasıl öldüğünde bölünmüşse tekrar o tarz bir eşy için birleşebilirler. Acaba Zeke falan onu düşündü mü? Umuyorum mangaka bir cevap verir bu konu hakkında.

Bak gene Marley'e geldik. Adamın içdünyası ile Marleyin ne alakası var.
Resmen aşka geldi bunları öldürürken. Hazzın doruğuna ulaştı. Bak Marleye yaptığı pozu demiyorum. Adamın içdünyasını konuşuyorum.

Eldialıları cezalandırma işi ise sadece Marleylerin olayı. O yüzden Eldialı askerler sadece Marley hükümetine hizmet ediyor.
Hatta yetmiyor, diğer ülkelerle savaştırılıyor.
Bak defalarca ve defalarca yazdım, bu adam onları "KURTARDIĞINI" düşünüyor. Bunu düşünen biri yaptığı hareketlerde neden mutlu olmasın?

Eldia'nın tek düşmanı Marley değil, bütün dünya. Sadece Marley daha ön plana çıktı, şu anda bile pek çok ülke Paradis adasına savaş hazırlığı yapıyor. Will Tybur'ın konuşma yaptığı yerde sadece Marleyliler yoktu, tüm dünyadan politikacılar vardı.

Aklını yitirmek ve canavara dönüşmek farklı şeyler yalnız.
İnsanlar bu ayırdımı pek yapamıyor. Akli dengesi bozuk birinin birine bir kötülük yapması, akli dengesi olan biri ile aynı olasılıktadır.
Zeke'in ruhsal sorunları olduğu doğru. Ama bu onu soykırım fikrini uygulamaya itmez. Onun içinde vardır bu, ikisi birleşir de olur.
Zeke'in ruhsal durumu zaten buna iten şey. "İçinde varsa birleşir" diye bir şey yok, hepsi psikoloji ile alakalı. Kimse anadan doğma ak kaşık veya anadan doğma kötü değil.

Bak defalarca ve defalarca yazdım, bu adam onları "KURTARDIĞINI" düşünüyor. Bunu düşünen biri yaptığı hareketlerde neden mutlu olmasın?
"Zeke savaştaydı. Paradistekiler onun düşmanıydı." diyen de sensin.
Yoksa herkes biliyor, Zeke'in ötenazi planının ardındaki kendince aklama gerekçesini.

Eldia'nın tek düşmanı Marley değil, bütün dünya. Sadece Marley daha ön plana çıktı, şu anda bile pek çok ülke Paradis adasına savaş hazırlığı yapıyor. Will Tybur'ın konuşma yaptığı yerde sadece Marleyliler yoktu, tüm dünyadan politikacılar vardı.
Bir ülkenin bir tane düşmanı olmaz zaten. Marley'nin de tek düşmanı Eldia değil. Bir çok ülkenin Paradis ülkesine savaş hazırlığı yapması da bir anlam ifade etmiyor. O ülkeler kısa bir süre öncesine kadar zaten Marley ile halihazırda savaş içindeydiler.
Eldia istisna falan değil yani.

Zeke'in ruhsal durumu zaten buna iten şey. "İçinde varsa birleşir" diye bir şey yok, hepsi psikoloji ile alakalı. Kimse anadan doğma ak kaşık veya anadan doğma kötü değil.
Ve onu da yanlış biliyorsun. Öyle olsa aynı ortamdan hep aynı tip insanlar çıkardı.
Ama bir bakıyorsun aynı evden çıkan iki kardeş gece gündüz kadar farklı.
İşin bilimsel boyutuna girecek değilim. Orası uzun hikaye.
Ama evet anamızın karnında iyiliğe ya da kötülüğe yatkın olarak doğabiliyoruz.
Soayopatlığa meyilli olarak doğabiliyoruz.
Canavar olarak doğmuyor olabiliriz. Ama bazılarımız canavarlığa potansiyelli olarak doğuyor.
Bknz Hitler.
Onunla aynı hayatı yaşamış bir başkası onunla aynı kararları vermezdi. Belki ondan çok daha korkunç biri olurdu, belki ondan çok daha iyi biri.

Boşuna uğraşıyorsun haters gonna hate.

Şu an 100. bölümdeyim. Konunun ilk yorumlarına baktım da çoğu kimse bambaşka bir dünya olmasını beğenmemiş.

Ben tammmm aksine mükemmel buldum. Düşünün la bu adamlar kendilerini tek kalanlar zannediyor ve çoook ufak çapta teknolojileri var. Fotoğraf görünce bu ne resim mi diyorlar filan.

Benim çooook hoşuma gitti şahsen.

Şu an 100. bölümdeyim. Konunun ilk yorumlarına baktım da çoğu kimse bambaşka bir dünya olmasını beğenmemiş.

Ben tammmm aksine mükemmel buldum. Düşünün la bu adamlar kendilerini tek kalanlar zannediyor ve çoook ufak çapta teknolojileri var. Fotoğraf görünce bu ne resim mi diyorlar filan.

Benim çooook hoşuma gitti şahsen.
Evet. Benim de hoşuma gitmişti okurken.
Hikaye bambaşka bir boyuta çıkmıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık