Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    124
Yalniz finalle ilgili bir soru acik olusturmasinin yani sira forumda sevilen bir karakter olarak erwin’den bahsetmek isterim
Simdi hersey bitti eren oldu, armin yasiyor ama titan gucleri gitti normal insan oldular ve savas eldia ile diger dunya devletleri ile devam ediyor
O zaman soru su armin neden yasadi erwin neden oldu savas devam ediyor armin’in bir halti yok erwin savas dehasi madem titan gucleri gidecekti erwin yasamaliydi?
Levi, erwin'i niye seçmediğini söylediydi, davaya içten inanmıyor diye. O da armin gibi deli dolu ve bu yolda gidecek elemanı seçti

Bu seride öncelikle Sasha neden öldü?
Hange hangi amaçla öldü? Ne işe yaradı?
Levi gibi bir adam Erwin reisi bırakıp nasıl Armin çöpüne iğneyi bastı, bir de utanmadan pişman değilim dedi..
Armin insanlığı tam olarak nerede kurtardı?
Gabi neden yaşıyor?
Her haltı anlarım ama burada ki anlamsızlık ve çelişkilileri anlamam hele Ymir in aşk meşk işleri.. Oradan Mikasayı seçmişte yok Eren ziyaretçi olmuşta. Sönük bir finaldi.. Levinin epik sahnesi çok iyiydi ama çok az bir bölüm ayırmış. Son sayıda da Armin çizip durmuş, arkadaş ben mecbur muyum? Vasıfsız Armin okumaya? Leviyi kötürüm yapmış bir de Gabilerin yanında çizmiş. Allah belanı versin adam.
Hele bu nedir? Yıllardır @Yubashiri-sama haklıymış. Eren x Armin olmuş resmen Mikasa ve Eren ile ilgili zerre bir şey yok.
Harbiden çok kötü bitti sonu. Ben de beğenmedim.

Alpa valla kötü bitti yani kimse tatmin olmadı, olacak bir şey yok. Keşke komple herkes ölse bir şey olsa da öyle bitseydi ulan final bölümünde komple Armin çizmiş, vizyonsuz mangaka :)
Belliydi böyle olacağı ama. Eren mutlu sinu hak ediyordu. Ona üzüldüm.

Tabi sonları çok zorlama oldu. Eren Mikasa'yı sevdiğini felan söylüyor.. Mikasa baştan beri öyle hissediyordu ama Eren de oyle bir şey olsa bile onun önüne geçen bir çok isteği vardı.

Levi'ye yazık oldu.:(

Belliydi böyle olacağı ama. Eren mutlu sinu hak ediyordu. Ona üzüldüm.

Tabi sonları çok zorlama oldu. Eren Mikasa'yı sevdiğini felan söylüyor.. Mikasa baştan beri öyle hissediyordu ama Eren de oyle bir şey olsa bile onun önüne geçen bir çok isteği vardı.

Levi'ye yazık oldu.:(
Üzüldüm, böyle güzel bir konu ve karakterler böyle harcanmamalıydı sen bizi Op un sonundan koru :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık