Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    124
Bu kadar yavan, bu kadar boş final olmaz aga. Gidişattan belliydi kötü finalle biteceği son 15 20 sayıdır da hadi bir umut diyordum. Yazık ya cidden animesinin 2. sezonu belki de anime tarihinin gelmiş geçmiş en iyi sezonu olan serinin yaptığı finale bak.

Yalniz finalle ilgili bir soru acik olusturmasinin yani sira forumda sevilen bir karakter olarak erwin’den bahsetmek isterim
Simdi hersey bitti eren oldu, armin yasiyor ama titan gucleri gitti normal insan oldular ve savas eldia ile diger dunya devletleri ile devam ediyor
O zaman soru su armin neden yasadi erwin neden oldu savas devam ediyor armin’in bir halti yok erwin savas dehasi madem titan gucleri gidecekti erwin yasamaliydi?

Fena değildi bence. Serinin fanı sayılmam, o yüzden final de geri kalanı gibi geldi. Zaman döngüsünün kırılmasını geçiştirip daha çok karakterlerin duygularına önem vermiş. İyi yani.

Reiner'ın Eren övmesi içime çok oturdu. Tamam, kurtarıldılar, anlıyorum da bari o övmeyeydi be. Mikasa'nın kelleyle gezmesi... Bir de Levi'ın son nefesini verip dostlarıyla birlikte olmasını yeğlerdim sanırım, kendisine çok daha mutlu bir son olurdu.

Armin zaman atlamasından sonra tamamen vasıfsız bir karakterdi zaten. Sonlarda ayıp olmasın diye iskeleti patlattı sağ olsun.
Armin mangaka torpili olmasa Shiganshina'daki savaşta geberecekti zaten.Doğru olanında bu olmasi gerekirdi.Armin gibi vasıfsız ve yoldaşlarını öldüren düşmanını seven biri yerine Erwin gibi bütün Eldia'lılari tek paydada toplayacak birinin yaşaması daha iyi olurdu.

Armin zaman atlamasından sonra tamamen vasıfsız bir karakterdi zaten. Sonlarda ayıp olmasın diye iskeleti patlattı sağ olsun.
Yok abi yani bir ton acik var herkesi bictin levi sakat yasiyor reiner mutlu olmus yasiyor nefret sucu islemenin ustedi gabi yasiyor neden ya neden?
Ben orada dedim bak erwin oldu cunku eren gibi o adamin hayali de buydu hayalina kavusamadan oldu ee sen simdi armini yasatip ne yaptin ki erwin yasasa daha iyiydi cunku adamin hayali orada tam bitmiyormus ne bileyim sacmalik
AOT mangalarin lostudur arkadaslar mukemmel olacak hissini verip sonunda agzin acik kalirsin oldu

Abi bu kötü biten mangalardan bana bahsedin ya. Hangi serilerin sonunu beğenmiyorsunuz. Düşünüyorum aklıma gelmiyor.

Fma iyi bitti, Gantz ın son arcı işleyiş kötüydü ama finali iyi yaptı, Bleach zaten teknik final yaptı/yapamadı hala devam ediyor roman olarak bir sonu yok. Gintamacılar mutluydu. Csm cılar mutluydu. Vagabond un final sayısının neye benzediğini biliyoruz attım başlığına. Beni merakta bırakmayın

Böyle tualette bitti çok kötü dediğiniz serileri bilmek istiyorum. Sadece iki tane biliyorum Promised Neverland ve Aot

Abi bu kötü biten mangalardan bana bahsedin ya. Hangi serilerin sonunu beğenmiyorsunuz. Düşünüyorum aklıma gelmiyor.

Fma iyi bitti, Gantz ın son arcı işleyiş kötüydü ama finali iyi yaptı, Bleach zaten teknik final yaptı/yapamadı hala devam ediyor roman olarak bir sonu yok. Gintamacılar mutluydu. Csm cılar mutluydu. Vagabond un final sayısının neye benzediğini biliyoruz attım başlığına. Beni merakta bırakmayın

Böyle tualette bitti çok kötü dediğiniz serileri bilmek istiyorum. Sadece iki tane biliyorum Promised Neverland ve Aot
Aot’nin yani sira tokyo ghoul’u yazarim bleach gibi ne oldugu belli olmayan manzumeler dizisi gibiydi o seri de

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık