Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    123
1.si cidden çok dandik durdu, sırf Armin lider olsun diye yapılmış bir hamle gibiydi bence ama 2.sine katılmıyorum. O Zeke'nin bulunduğu yerde zaman farklı işliyor, o 4 yıl zeke:ye sonsuz zaman gibi gelecekti büyük ihtimalle. Ben orada belki kendisine göre asırlarca süren zamanda düşünüp verdiği kararı Armin'in 3-5 cümlesi ile değiştirmesine takıldım. Armin'in dediklerini o kadar sürede düşünemedin mi cidden Zeke? Bu kadar kolay mı cidden bir anda çok uzun süredir düşündüğün şeylerden vazgeçmek.

Ayrıca Zeke'nin Ymir'i sadece Eren anladı demesi, Ymir'in Eren'e yardım etme motivasyonu vb şeyleri anlamadım dün okurken. Tam olarak ne istiyor Ymir? Neden Zeke diğer titan kullanıcılarını tekrar saf değiştirebildi? Ymir değil mi hepsini kontrol eden, Zeke nasıl bu olayı bozdu da Bertholdt, Grisha gibi karakterleri tekrar düzeltti.
İşte eski nesilin hepsi bitti gitti, armin yeni neslin lideri yapmaya çalışmış ama olmadı yani. Sonsuz zaman da yani arminle konuşurken kendinden çok emin üremek için yaşıyorsun ne boşluyorsun diyor hala kendi fikrinin haklılığına inanıyor, hop sonra babalığını hatırlıyor, babası da ortaya çıkıyor ah ah keşke burada olsaydınız çekiyor bence çok oturmamıştı.
%100 doğrudur diyemem ama şöyle Ymir köle, tanrıca gücünde olan bir köle ironik bir anlatım yapmış yani. O kadar güce sahip olmasına rağmen hala özgürleşememiş, Eren'in en büyük alamet-i farikası ise özgürlük takıntısı, diyor ki canım ablam senden 2.000 yıldır buraya gelen herkes köle gibi bakmış gücünü istemiş halbuki sen özgür olmalısın insansın diyor kız da aydınlandım çekip eren'e yardım ediyor. Ymir'in derdi bence bu güce sahip olabilecek yanına gelebilecek biri gelsin de gücümü kullanıp artık bitirsin bu döngüyü, isteği bu kanımca. Zeke'in titanların tarafını nasıl değiştirdiğini ben de anlayamadım açıkçası orası biraz muallakta kaldı belki bir ihtimal Eren'in katkısı da olmuş olabilir, hepinizin iradesini özgür kıldım istediğinizi yapın gibisinden.

WG'de spoiler konusu açılmış. Paylaşan kişi emin olmadığını, spoileri her zaman spoiler baktığı yerden gördüğünü söylüyor.

Birkaç yerde bende gördüm ama doğruluğu konusunda bir belirsizlik var.

Tam olarak doğruluğu belirsiz son bölüm spoilerı:
Leaks from Zekken
Chapter 139: The Attack Titan
> First page shows the past attack titans getting their future memories
> Scene continues, showing the aftermaths of Eren's beheading by Mikasa
> Mikasa crying then tells Armin that Eren's dead
> Ymir tells mikasa she can fix everything
> Adult mikasa go back in time (don´t know if she really came back)
> Adult mikasa meet Adult eren while they see their infant parts
> Eren apologies to mikasa and sayshe will fix timeline (I guess)
> Scene continues, Eren is in the paths and ask something to Ymir
> The path start to fall apart
> Last page is Adult eren holding himself as a baby, saying you are free

WG'de spoiler konusu açılmış. Paylaşan kişi emin olmadığını, spoileri her zaman spoiler baktığı yerden gördüğünü söylüyor.

Leaks from Zekken
Spoiler baya karışık duruyor.

Leaks from Zekken
Mikasa Okabe cospilav mı yapıyor yoksa... Aman aman...

Ama parazitin de bir yönlendirmesi var gibi sanki.
Parazit olduğu yerde bekliyordu. İnsanlık onu bulmadığı sürece de beklemeye devam edecekti. Muhtemelen Ymir tarafından bulunmasaydı, dünyayı kontrol edeyim, yeni canlılar keşfedeyim ayağına yine bulunacaktı bu parazit ve yine benzeri olaylar yaşanacaktı. Yani bütün suçu parazite atmak yersiz, parazit işini yapıyor, o parazite sahip olan insanlık idi.

Parazit olduğu yerde bekliyordu. İnsanlık onu bulmadığı sürece de beklemeye devam edecekti. Muhtemelen Ymir tarafından bulunmasaydı, dünyayı kontrol edeyim, yeni canlılar keşfedeyim ayağına yine bulunacaktı bu parazit ve yine benzeri olaylar yaşanacaktı. Yani bütün suçu parazite atmak yersiz, parazit işini yapıyor, o parazite sahip olan insanlık idi.
Tanrı veya șeytan yerine buna bağlanması daha güzel. Eldian da Marley de işine geleni söylemiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık