Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    122
Ama amacının herkesi kendine karşı tek bir yürek yapıp kendini ana dusman yapmak olduğu açıktı. Böylece herkes ona karşı birleşecek ve onlara yenilecekti ama bunu çok iyi bir şekilde yapmalı ki kimse anlamamalıydı.
Eren bunu, dışardaki insanlar onun kendi özgürlüğünü kısıtladığı için yapıyordu. Hatta, bilmiyorum geldin mi sona ama, "İşte özgürlük" adlı bir paneli var. O panelde Eren'in bunu özgürlük için yaptığı anlaşılıyor.

Ekleme yaparsam:

Eren, dışardaki insanların varlığını bildikten sonra canı da baya sıkılmıştı. O Armin ile beraber geçmişte insansız çölleri ve buzulları hayal ediyordu ve bildiklerinin yanlış olmasından dolayı üzülüyordu.(Dışarıda insanların olduğu gerçeği)

Direkt kendi diyordu ya.

Tabi, arkadaşları koruma istenci de var. Fakat en önemlisi kafasındaki özgürlük imgesine asla ulaşamayacak olması.

Evet öyle de bütün dünya onları yok etmek için anlaşmış, konuşmaya çalışıyorlar olmuyor, ne yapacaktı öyle bekleyip gelin kesin mi dicekti anlamadım

Gece gece güncele geldim, aşırı uykum var. Sanırım son birkaç bölümden adamakıllı bir şey anlamadım. Ya mangaka anlatamadı düzgün ya da benim gözlerim artık dayanamayacak hale geldiği için (büyük ihtimalle bu) çok bir şey anlamadım son bölümlerden. Benim için son 6 bölümde neler yaşandığını biri güzelce açıklayabilirse aşırı mutlu olurum.

Ayrıca o kadar eski titan kullanıcıları ve eski titanlar geldi ama kimse doğru düzgün hasar bile almadı son ana kadar. 128. Bölümden sonra mikasa-armin tarafı için o kadar çok yaşanması imkansız mucizeler yaşandı ki seriden soğudum bi tık. Zamanında 15 metrelik bir tane titan dehşet saçıyordu. Annie tek başına bütün keşif birliğini dağıtıyordu. Şimdi onlarca, yüzlerce, binlerce titan (ki bu titanlar özel) kimseyi öldürmeyi başaramadı. Hadi ordan :(

Tabi bunların hepsini ben yanlış yorumlamış hatta yanlış okumuş bile olabilirim. Gözlerimi açık tutamıyorum artık, iyi geceler.

Gece gece güncele geldim, aşırı uykum var. Sanırım son birkaç bölümden adamakıllı bir şey anlamadım. Ya mangaka anlatamadı düzgün ya da benim gözlerim artık dayanamayacak hale geldiği için (büyük ihtimalle bu) çok bir şey anlamadım son bölümlerden. Benim için son 6 bölümde neler yaşandığını biri güzelce açıklayabilirse aşırı mutlu olurum.

Ayrıca o kadar eski titan kullanıcıları ve eski titanlar geldi ama kimse doğru düzgün hasar bile almadı son ana kadar. 128. Bölümden sonra mikasa-armin tarafı için o kadar çok yaşanması imkansız mucizeler yaşandı ki seriden soğudum bi tık. Zamanında 15 metrelik bir tane titan dehşet saçıyordu. Annie tek başına bütün keşif birliğini dağıtıyordu. Şimdi onlarca, yüzlerce, binlerce titan (ki bu titanlar özel) kimseyi öldürmeyi başaramadı. Hadi ordan :(

Tabi bunların hepsini ben yanlış yorumlamış hatta yanlış okumuş bile olabilirim. Gözlerimi açık tutamıyorum artık, iyi geceler.
Ölüm olayında saçmaladı gerçekten ama neredeyse herkes akılsız titana dönüştü eğer normal olmayacaklarsa bu da bir nevi ölüm demek. Asıl orada saçmaladığı iki yer var bence;
1-Hange’nin nedendir bilinmez limandan ayrılmadan titanlara saldırıp ölmesi. Yavaşlatıcam diye gitti de sen yavaşlatamazsın ki binlercesini çok saçma öldü.
2-Zeke’nin vücudunu çıkartıp gel levi öldür beni bitsin bu iş çıksın bu can bedenden diyerek serdar ortaç şarkılarına bağlaması. Kardeşim zaten orada ölmesem 6 ay - 1 yıl içinde tam süreyi hatırlamıyorum. 13 yıllık lanetten dolayı zaten ölücen, burada öleceksen bari karakterin kişiliğine hakaret ettirmeden öldürse daha iyiydi.
Neyse son chapter’da görücez bakalım nereye bağlayacak olayları ki çoğu insan sonsuz zaman teorisi olacak diyor

Ölüm olayında saçmaladı gerçekten ama neredeyse herkes akılsız titana dönüştü eğer normal olmayacaklarsa bu da bir nevi ölüm demek. Asıl orada saçmaladığı iki yer var bence;
1-Hange’nin nedendir bilinmez limandan ayrılmadan titanlara saldırıp ölmesi. Yavaşlatıcam diye gitti de sen yavaşlatamazsın ki binlercesini çok saçma öldü.
2-Zeke’nin vücudunu çıkartıp gel levi öldür beni bitsin bu iş çıksın bu can bedenden diyerek serdar ortaç şarkılarına bağlaması. Kardeşim zaten orada ölmesem 6 ay - 1 yıl içinde tam süreyi hatırlamıyorum. 13 yıllık lanetten dolayı zaten ölücen, burada öleceksen bari karakterin kişiliğine hakaret ettirmeden öldürse daha iyiydi.
Neyse son chapter’da görücez bakalım nereye bağlayacak olayları ki çoğu insan sonsuz zaman teorisi olacak diyor
1.si cidden çok dandik durdu, sırf Armin lider olsun diye yapılmış bir hamle gibiydi bence ama 2.sine katılmıyorum. O Zeke'nin bulunduğu yerde zaman farklı işliyor, o 4 yıl zeke:ye sonsuz zaman gibi gelecekti büyük ihtimalle. Ben orada belki kendisine göre asırlarca süren zamanda düşünüp verdiği kararı Armin'in 3-5 cümlesi ile değiştirmesine takıldım. Armin'in dediklerini o kadar sürede düşünemedin mi cidden Zeke? Bu kadar kolay mı cidden bir anda çok uzun süredir düşündüğün şeylerden vazgeçmek.

Ayrıca Zeke'nin Ymir'i sadece Eren anladı demesi, Ymir'in Eren'e yardım etme motivasyonu vb şeyleri anlamadım dün okurken. Tam olarak ne istiyor Ymir? Neden Zeke diğer titan kullanıcılarını tekrar saf değiştirebildi? Ymir değil mi hepsini kontrol eden, Zeke nasıl bu olayı bozdu da Bertholdt, Grisha gibi karakterleri tekrar düzeltti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık