Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    124

Üye silindi 1004

Aynı Eren işte. Zaten tip olarak da benziyor. Ki Eren de vatanını koruyor güya. Birini beğenip öbürünü beğenmemek tamamen fanlık.
Eren'le nasıl aynı? Eren onun yaşındayken hüngür sümük ağlayarak kaçtı. Kız olay anında işgalcilerle savaşıyor o an yapıyor bunu. Savunma yapıyor.

Eren'le nasıl aynı? Eren onun yaşındayken hüngür sümük ağlayarak kaçtı. Kız olay anında işgalcilerle savaşıyor o an yapıyor bunu. Savunma yapıyor.
Eren onun yaşındayken elini silah bile almamış bir köylü çocuktu. Ömründe gördüğü ilk titan anasını yiyendi.
Bu kız kaç yıldır eğitim alan bir savaşçı. Bu saldırıdan önce başka bir savaşta aktif görev bile almıştı.
İkisini kıyaslıyoruz da, önce bir backgroundlarına baksak.
Eren ilk görev gününde bir anda baskın yapan Kolossal titanı saldırmış biri.
Ki saldırmadan önce, bütün o hengamenin ve şaşkınlığın ortasında kendine ilk gelen ve herkesi harekete geçiren kişi.
Bacağı kopmuşken bir titanın ağzının içine girip, arkadaşını kurtaran biri. Titanın midesinde, mide asidinde yüzerken "Hepsini öldüreceğim" diye dirayet göstermiş biri.

Gabi'den çok daha iyi bir savaşçıdır benim gözümde yani.

Son düzenleme:
Sasha'yı seriden çıkarması seride bir şey değiştirmedi ki? Zaten "whatever" denecek bir yan karakter. Ölümünü bu kadar mesele etmeniz saçma. Hani Sasha'nın ölümü ile Moblit'ib ölümü arasında bir fark yok gibi neredeyse.
Sashayı aradan çıkarttı mangaka diyorum ha benim içinde fark eden bir şey yok, sevdiğim bir karakterdi ama onun için mesela yapmıyorum. Girdiği bölümden itibaren seri içinde hiç bir vasfı olmayan ve atarlı bir ergenin bu kadar tutulcak ne tarafı var? Yaptığı en büyük şey Sasha yı öldürmek işte oda rastgele bir şeydi.. Şansına yani... Ha birde Ereni öldürdüm sanıp ona über güçler vermesi oldu? Başka ne işe yarıyor? Bunlarda onu zorlama bir karakterden başka bir şey yapmaz, şu seride normal şartlarda 2 bölüme ölmesi gereken bir karakter son arc maşallah ana karakter.

Son düzenleme:
Bu çocuk Sasha'ya kurulmuş yani. Sasha'ya bir yönelimi var o panel boşuna değil zaten. Üstlerinin öldüğünü görünce de iş başa düştü deyip silahı alıyor. Zaten başta savaşmalıyız diye üstlerinin yanına gidiyor. Onlar ölmese belki olaya dahil olmayacaktı. Kimse kalmayınca vatanı biri korumalı deyip tüfeği eline alıyor kız. Ayrıca Connie'yi çatıya çıkarken görüyor. Onları oradan takip edebileceğini görüp öyle zepline ulaşıyor.
Çatıya çıkarken görmüyormuş mu? :/ Vahiy geldiği için gökyüzüne bakıyordu galiba. xd

gabi seviciler iş başında. Bunda dirayet gören, umut ışığı gören, bunun kurtarıcı olduğunu sanan kişiler bilmiyor ki gabi ufaklığından beri savaşlara girip insan öldüren birisi. Neden mi öldürüyor? Çünkü köpeğin sahibi saldır dediği için. Yemek yemeyi sevdiği için.

Sasha garibim doğada avcılık yapan, kimseye kötülük etmemiş birisi. Tabii patates çalmak suçsa eldialıara kast etmiştir. Gabi gibi emir verildiğinde önüne gelen masumları katleden bir yardakçı değil. İkisini aynı kefede karşılaştırmayın. İstese gabi de savaşçı olmayabilirdi. gabi'nin yaptığı net soydaş katliamıdır. Bilerek isteyerek kendi kanını reddedip ölümlerine sevinmektir. Sizler bu gabi gibi köpek olmayı sevenleri sevebilirsiniz. Yazdığınız herşey gabinin hain bir köpek olduğunu değiştirmez. Sonradan imana gelmesi sadece mangaka istedi diye olur ama bizim/benim için hala hain namussuzdur.

(Not: bilerek ve isteyerek gabinin ismini küçük harf ile yazdım. İmla hatası yok, gözümde hep böyle küçük kalacak)

Üye silindi 1004

gabi seviciler iş başında. Bunda dirayet gören, umut ışığı gören, bunun kurtarıcı olduğunu sanan kişiler bilmiyor ki gabi ufaklığından beri savaşlara girip insan öldüren birisi. Neden mi öldürüyor? Çünkü köpeğin sahibi saldır dediği için. Yemek yemeyi sevdiği için.

Sasha garibim doğada avcılık yapan, kimseye kötülük etmemiş birisi. Tabii patates çalmak suçsa eldialıara kast etmiştir. Gabi gibi emir verildiğinde önüne gelen masumları katleden bir yardakçı değil. İkisini aynı kefede karşılaştırmayın. İstese gabi de savaşçı olmayabilirdi. gabi'nin yaptığı net soydaş katliamıdır. Bilerek isteyerek kendi kanını reddedip ölümlerine sevinmektir. Sizler bu gabi gibi köpek olmayı sevenleri sevebilirsiniz. Yazdığınız herşey gabinin hain bir köpek olduğunu değiştirmez. Sonradan imana gelmesi sadece mangaka istedi diye olur ama bizim/benim için hala hain namussuzdur.

(Not: bilerek ve isteyerek gabinin ismini küçük harf ile yazdım. İmla hatası yok, gözümde hep böyle küçük kalacak)
Tipik bir patates yiyici S* fanı. Ya dostum!! S* çok masum. El alemin ülkesini basıp gelene geçene headshot atarken emirlerini yerime getirmiyor muydu S*? Emir kulu köpek olan S* değil mi yani?

Tipik bir patates yiyici S* fanı. Ya dostum!! S* çok masum. El alemin ülkesini basıp gelene geçene headshot atarken emirlerini yerime getirmiyor muydu S*? Emir kulu köpek olan S* değil mi yani?
Yine başladın, yüz yıldır adamların adasında tecrit altında olan bir halkı kendi amaçlarına hizmet etmek için devleştirdikleri insanları kullanıp, yetmeyip kendi soydaşlarını köpekleştiren adamların bir tarafını yalayan ultra masum köpek gabi gibileri yüceltme artık.

Sürekli kendini tekrar ediyorsun. Az biraz bu gabi fanboyluğunu bırak.

Üye silindi 1004

Yine başladın, yüz yıldır adamların adasında tecrit altında olan bir halkı kendi amaçlarına hizmet etmek için devleştirdikleri insanları kullanıp, yetmeyip kendi soydaşlarını köpekleştiren adamların bir tarafını yalayan ultra masum köpek gabi gibileri yüceltme artık.

Sürekli kendini tekrar ediyorsun. Az biraz bu gabi fanboyluğunu bırak.
Onu bunu geç. Yok tarihiymiş yok şuymuş buymuş. Gabi’nin tarihten haberi mi var? Ona öğretildiği gibi yaşıyor. Bu çocuk gündelik hayatını yaşarken yaşadığı yere alçak bir ordu saldırıyor. Tüm yakın arkadaşlarını, sevdiklerini ve saydıklarını katlediliyor. Gabi kendini savunmasın. Gabi işgalcilere saldırmasın. Geçeceksin tarihi. Bizimkiler işgalci ve terörist miydi? Öyleydi. Sasha adi bir terörist olarak öldü mü? Öldü. Emirle milletin ülkesini basıp gelene geçene headshot atmayı ne tecritle açıklayabilirsin ne tarihle. Terörist S* hak ettiğini buldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık