Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Bu gün evden bir arkadaş başladı bu seriye ilk bölümü izlerken dikkatimi bir şey çekti. Büyük dev ilk gözüktüğünde Eren in dev olurken ki zamanda ki gibi enerji ve ışık çıktı.

Bu devinde bir insan olma ihtimali nedir sizce?

Hatta bence bu devler insan üretimi silahlardı. Çünkü insanla beslenmiyorlar sadece öldürüyorlar, sanki programlanmış gibi. Nediyorsunuz?
Keşke mangayı okusaydın senin düşüncene çok benzer bir düşüncem ama spoiler içeriyor :D

Keşke mangayı okusaydın senin düşüncene çok benzer bir düşüncem ama spoiler içeriyor :D
Hiç sevmedim ki mangayı animeyi zevkle izlemek istiyorum Ferit kusura bakma :D

Aynı zamanda zekiler. Diğerleri gibi değiller. Hatırlıyorsanız 2. Saldırıda da dev topları eliyle temizliyordu...

Hiç sevmedim ki mangayı animeyi zevkle izlemek istiyorum Ferit kusura bakma :D

Aynı zamanda zekiler. Diğerleri gibi değiller. Hatırlıyorsanız 2. Saldırıda da dev topları eliyle temizliyordu...
Ben de hiç sevmedim mangayı :D Burada yediğim bir spoiler yüzünden başladım sinir olup üstüne spoiler da düzgün çıkmadı ona ayrı üzüldüm :D

Bu gün evden bir arkadaş başladı bu seriye ilk bölümü izlerken dikkatimi bir şey çekti. Büyük dev ilk gözüktüğünde Eren in dev olurken ki zamanda ki gibi enerji ve ışık çıktı.

Bu devinde bir insan olma ihtimali nedir sizce?

Hatta bence bu devler insan üretimi silahlardı. Çünkü insanla beslenmiyorlar sadece öldürüyorlar, sanki programlanmış gibi. Nediyorsunuz?
Bunu bende düşünmüştüm aynen. Devler hayvan desen değil insan desen değil :D Wc ihtiyacı falan görmüyorlar garip yani :D Biyolojik silah gibi birşeyler. Haftaya bodrumla ilgili şeyleri görürüz bakalım neler öğrenecez :D

Olayda eksik kalan kısımlar şunlar

1. O büyük dev birden kaybolurken insan haline döndü desek bile cesedin kaybolmaması lazım. Tek çıkar yol diğerlerinden farklı olduğu için buharlaşıyor diyebiliriz. Eren son atağı yapmadan önce yüksek miktarda buhar çıktı vücudundan.

2. Kısım Eren tekrar insana döndüğünde enseden çıkıyor. Biliyorsunuz ki enseler devlerin zayıf noktası. 2 ihtimal var ya Eren farklı bir tür insana deve dönüşebiliyor, çünkü öldürülen hiç bir devde ceset çürüyünce insan çıkmadı. Yada ense kesildiğinde insan da ölüyör.

Nasıl birden orataya çıktıklarını da şu şekilde izah edebilirim. Araştırma yapılan her neyse aşı ile etkinleştiriliyor. Ya insanların içme suyuna karışmış bu ilaç birden kasabalardaki insanlar deve dönüşmüş olabilir. Şöyle bir durum var insanlar 50 metrelik duvarları olan koca bir şehir inşaat ederken bu devler ne yapıyordu?
Ya sayıları azdı, yada deve dönüşme zihnleri tamamen kaybetmenin bir süresi var. Yani insanların kasabalarını birden devler basıp kayboluyordu bir iki üç derken teker teker kasabalar düşmeye başladı. Aslında devler kaybolmuyor insana dönüşüyorlardı ve bir şey hatırlamıyorlardı.

Bu kadar çıkıyor elimizdeki bilgiler ile;)

bu koca devde mi insan acaba yaw insan olması bir anda kaybolmasını açıklar aslında. Sanki erenin son dönüşmüş hali o titana benziyordu

Bence devam serisi çıkar apar topar bitirmezler inşallah. Ayrıca serinin aktif bi forum konusu falan var mıdır başka forumlarda?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık