Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Mangaya baktım birazda animetörler can vermiş yemin ederim. Of Neden One Piece şöyle çizim olmaz. Bilerek mi yapıyorlar anlamıyorum...

Mangada arkaplan var diyemeyiz, bir sayfaya çok az şey çiziyor, sayfaya göre hikaye yavaş ilerliyor, karakter tasarımların mükemmel diyemeyiz, karakter karizmasını karizmatik sözlerle de almıyor ama...

Animetörler çizim ara geçişler, çizimler , müzikler , mangayı aynen yansıtma, hatta düzeltikleri bir kaç yer çok yerinde, vermek istenilen duygu müzikle çok uyumlu, sahneleri gerektiği kadar tutuyorlar, saldırıları çok iyi canlandırmışlar ve çok iyi açılardan başlıyorlar sahnelere, arka plan sürekli gösteriliyor konuşmalarda ve kaliteden ödün vermiyorlar, seslendirmelerde karakterlere iyi gitmiş diyebiliriz...

Mangaya baktım birazda animetörler can vermiş yemin ederim. Of Neden One Piece şöyle çizim olmaz. Bilerek mi yapıyorlar anlamıyorum...

Mangada arkaplan var diyemeyiz, bir sayfaya çok az şey çiziyor, sayfaya göre hikaye yavaş ilerliyor, karakter tasarımların mükemmel diyemeyiz, karakter karizmasını karizmatik sözlerle de almıyor ama...

Animetörler çizim ara geçişler, çizimler , müzikler , mangayı aynen yansıtma, hatta düzeltikleri bir kaç yer çok yerinde, vermek istenilen duygu müzikle çok uyumlu, sahneleri gerektiği kadar tutuyorlar, saldırıları çok iyi canlandırmışlar ve çok iyi açılardan başlıyorlar sahnelere, arka plan sürekli gösteriliyor konuşmalarda ve kaliteden ödün vermiyorlar, seslendirmelerde karakterlere iyi gitmiş diyebiliriz...
Bu konuda sana kesinlikle katılıyorum mangası o kadar da ahım şahım bişey değil hatta çogu mangaya göre göre çizimler berbat duygu tam yansıtılamıyor fakat bir anime bu kadar mı güzel olabilir manga tam anlamıyla can bulmuş , umarım bir gün One Piece'in animeside bu şekilde yansıtılabilir.

Mangadaki çizimleri ve arkaplan konusunda op nin gerisinde olsada, animede op un onunde görüyorum. Geçişler olsun bi can vermiş. Eger sabredemeyecek varsa mangayı okuyabilir o kadar da kötü değil ama animedeki heyecanı bulamazlar.

Mangası amatör çizim gibi.Kötü anlaşılmıyor doğru düzgün saldırılar.Anime güzel ama.Şaka maka eren susanoo çıkardı :D Spoiler olmasa güzel resim buldum da sonra paylaşırım :D

Bleach gibi hızlı hızlı sayfa geçmen lazım ama çizimler Bleach in yanına yaklaşamaz. Tek sayfada olması gereken çoğu şey için yeni sayfa çizilmiş ve arka plan çoğu zaman boş. Manga 10. bölüme bakim dedim 200 sayfaymış dedim oha sayfa 80 ye geldim hala 9. bölümde verdikleri şey bitmemiş. One Piece te 80 sayfada neler olur neler :D

Bu gün evden bir arkadaş başladı bu seriye ilk bölümü izlerken dikkatimi bir şey çekti. Büyük dev ilk gözüktüğünde Eren in dev olurken ki zamanda ki gibi enerji ve ışık çıktı.

Bu devinde bir insan olma ihtimali nedir sizce?

Hatta bence bu devler insan üretimi silahlardı. Çünkü insanla beslenmiyorlar sadece öldürüyorlar, sanki programlanmış gibi. Nediyorsunuz?

Bu gün evden bir arkadaş başladı bu seriye ilk bölümü izlerken dikkatimi bir şey çekti. Büyük dev ilk gözüktüğünde Eren in dev olurken ki zamanda ki gibi enerji ve ışık çıktı.

Bu devinde bir insan olma ihtimali nedir sizce?

Hatta bence bu devler insan üretimi silahlardı. Çünkü insanla beslenmiyorlar sadece öldürüyorlar, sanki programlanmış gibi. Nediyorsunuz?
Bence epey mantıklı,hem bu devin bir anda kaybolup bir anda geri ortaya çıkmasınıda açıklar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık