Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Gabi girdiği andan itibaren serinin en iğrenç karakteri oldu
Sasha yi öldürmekle de pik yaptı
Gabi ölecekse beraberinde tüm marleyliler olsun hiç itiraz etmem

arkadaşlar bir şey soracağım önceki sezonda eren kruger armin ve mikasadan bahsediyor daha doğmamış insanları nereden biliyor bilen varsa anlatabilir mi

Sasha'nın ölümüne nasıl üzüldünüz ya, 1. sezondan beri devlere yem olması hayalini kuruyorum, mermiye kurban gidiyor. Devlere yem olmadı da düşman mermisine gittiği için mutlu olmanız lazım :good:

Animeyi tekrar izliyorum ve şu şırınga sahnesinde yine Levi ve diğerlerine gıcık oldum. Yok cehennemmiş yok şeytanmış boş yapma kardeşim bas Erwin'e o şırıngayı.

Animeyi tekrar izliyorum ve şu şırınga sahnesinde yine Levi ve diğerlerine gıcık oldum. Yok cehennemmiş yok şeytanmış boş yapma kardeşim bas Erwin'e o şırıngayı.

Dostum ben unutmuştum onları. Şimdi yine hatırladım ve yine sinir oldum. Adada lider olabilecek bir başka isim yok. Sarı saçlım, mavi gözlüm.

Levi hayatının hatasını yaptı. Milyonların kanı onun da elinde.

Dostum ben unutmuştum onları. Şimdi yine hatırladım ve yine sinir oldum. Adada lider olabilecek bir başka isim yok. Sarı saçlım, mavi gözlüm.

Levi hayatının hatasını yaptı. Milyonların kanı onun da elinde.
Bir savaşta en önemli şeylerden birisi güçlü bir liderdir. Armin de liderliğin L si yok. Erwin yaşasaydı işler kesinlikle bu hale gelmezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık