Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Bir bölüm bu kadar dolu olur yahu. Ulan bir şeyler oluyor, sonra gene bir şeyler oluyor, sonra gene sonra gene. Hem uzun hem de kısa hissettirmeyi başardı. Uzun, 20 dakikadan fazlaydı sanki diye tereddüt ettiriyor, kısa dahası yok mu dedirtiyor. Mangaya bulaşmamak cidden çok iyi bir seçimmiş. Varsın hafta hafta izleyelim, böyle iyi.
Geçen bölümde bizimkilerin Marley'in düşündüğü şekilde hareket etmeleri ve Marley harici ülkeleri karşılarına alacak şekilde hareket etmeleri beni halen biraz rahatsız ediyor. Bu bölüm de kesin çevreyi saran askerlere atacak nükleeri derken bir anda Donanma iptal oldu, gözümüz arıyordu zaten Armin'i.
Ne Reiner ne de o çocuklar vatan haini olduğunu düşünmüyorum.
Hadi çocuklar anlaşılır. Ama Reiner'ın anlaşılacak bir tarafı yok. Çünkü her iki tarafı da görmüş ve seçim şansı varken seçimini yapmış biri. Paradis adası ekibi Reiner ve onun seçimlerinin devamını ilerleten bir grup, doğru olsun, yanlış olsun.

Mangada net bir hain varsa o da Reiner. En sonunda bile artık inanmadığı bir ideolojiye saplanmış kalmış adi. Halbuki çık anlat ama yapamaz. Ulan intihar teşebbüsünde bulunacağına herkese ilanla adada olanları anlat da kurşuna dizilip de git hain herif.

Yalnız iyi geldi rahatladım oh?.

Bir bölüm bu kadar dolu olur yahu. Ulan bir şeyler oluyor, sonra gene bir şeyler oluyor, sonra gene sonra gene. Hem uzun hem de kısa hissettirmeyi başardı. Uzun, 20 dakikadan fazlaydı sanki diye tereddüt ettiriyor, kısa dahası yok mu dedirtiyor. Mangaya bulaşmamak cidden çok iyi bir seçimmiş. Varsın hafta hafta izleyelim, böyle iyi.
Geçen bölümde bizimkilerin Marley'in düşündüğü şekilde hareket etmeleri ve Marley harici ülkeleri karşılarına alacak şekilde hareket etmeleri beni halen biraz rahatsız ediyor. Bu bölüm de kesin çevreyi saran askerlere atacak nükleeri derken bir anda Donanma iptal oldu, gözümüz arıyordu zaten Armin'i.

Hadi çocuklar anlaşılır. Ama Reiner'ın anlaşılacak bir tarafı yok. Çünkü her iki tarafı da görmüş ve seçim şansı varken seçimini yapmış biri. Paradis adası ekibi Reiner ve onun seçimlerinin devamını ilerleten bir grup, doğru olsun, yanlış olsun.

Mangada net bir hain varsa o da Reiner. En sonunda bile artık inanmadığı bir ideolojiye saplanmış kalmış adi. Halbuki çık anlat ama yapamaz. Ulan intihar teşebbüsünde bulunacağına herkese ilanla adada olanları anlat da kurşuna dizilip de git hain herif.

Yalnız iyi geldi rahatladım oh?.

Neyse, cevap yazarsam mangaya girmek zorunda kalacağım. :D

Kafan mı iyi? O çocukların gözünde kahraman figürü, Erwin karşısındaki halini mi mi biliyorlar... :/

Şu seriyi Op'taki gibi karakterler arası kalitesiz sidik yarışına çekmeyin. Karakterlerin ideolojisini, karakterizasyonlarını tartışacak tartışalım. :/

Yeri geldi mi onu da tartışıyoruz zaten. Şu son 4-5 gündür çevirdiğimiz muhabbet mi dert oldu?

Son bölüme bakabilirsin.
Sen Erwin diyince şaşırdım :d. Levi olacaktı sanırım.
Evet sadece Levi pelerin kullanıyor. Levi'da siyah kıyafeti kullanıyor ama orayı anlamadım. Diğerleri yeni üniformayı kullanırken Levi, eski üniformasını kullanmaya devam ediyor denmişti diye hatırlıyorum... Galiba sadece pelerinden bahsediyormuş. Yeni üniformada pelerin yokmuş. Mangada Levi dışında hiç kimse pelerin giymiyor.
Animede hiçbirinde pelerin yoktu son bölümde. Sadece Erwin giyiyordu, o da yeşildi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık