Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Dişi dev kesinlikle eğer insan ise şu bıçak ile kapıştıkları kız varya odur.
saçları ona benziyor.

sor bana söyleyem sana :D
Ben spoiler yememek için tahminimi yazmaya çekiniyorum (densizin biri çıkıp "hea iyi tahmin etmişsin" dese spoiler, "yok öyle olmuyor" dese yine spoiler), sen gelmiş anlatıyım sana olacakları diyorsun, wtf amaç ne yani :confused:

Bu arada yazmaya çekinmiştim ama madem millet tahminlerini yazmış bende yazayım, bana da o sarışın kızmış gibi geldi, ayrıca o yakalayıp geri kaçırdığı sarışın çocukta da bi ipnelik var gibi (aslında ayrıntılı bir tahminim var ama neyse), bir kaç bölüme nedir ne değildir çıkar ortaya..

Ben spoiler yememek için tahminimi yazmaya çekiniyorum (densizin biri çıkıp "hea iyi tahmin etmişsin" dese spoiler, "yok öyle olmuyor" dese yine spoiler), sen gelmiş anlatıyım sana olacakları diyorsun, wtf amaç ne yani :confused:

Bu arada yazmaya çekinmiştim ama madem millet tahminlerini yazmış bende yazayım, bana da o sarışın kızmış gibi geldi, ayrıca o yakalayıp geri kaçırdığı sarışın çocukta da bi ipnelik var gibi (aslında ayrıntılı bir tahminim var ama neyse), bir kaç bölüme nedir ne değildir çıkar ortaya..
hepsi sarışın hangisini diyon :D

yanlız gerçekten o elinde tutup ezdiği çocukta dev çıkabilir 3-4m olanlarından çünkü elinde ezdiği sırada Eren'in değiştiği gibi duman çıktı :alkis:

ek olarak bu kız sanırım bunların başı çünkü Armored kadar güçlü gördüm eee devleride bu çekiyorsa diğer 2 deve ihtiyacı olmaması gerekir. :hoo:

hepsi sarışın hangisini diyon :D

yanlız gerçekten o elinde tutup ezdiği çocukta dev çıkabilir 3-4m olanlarından çünkü elinde ezdiği sırada Eren'in değiştiği gibi duman çıktı :alkis:

ek olarak bu kız sanırım bunların başı çünkü Armored kadar güçlü gördüm eee devleride bu çekiyorsa diğer 2 deve ihtiyacı olmaması gerekir. :hoo:
Bu kız :D,
Çocuk dev olabilir kısmına da katılıyorum (aslında daha fantastik fikirlerim var onla ilgili :D)..

Kadın devi tuzağa düşürdüler gibi, bakalım yakalayabilecekler mi.? Bu Erwin büyük adam yav, favori karakterim oldu bu serideki :D..

Aynen bu bolumden sonra bu kizin olduğuna kesin kanaat getirdim kadin devin gozleri de mavi çünkü
mangada açıklanmış o zaman çünkü siyah beyaz olan mangadan tahmin etmek göz rengini imkansız.

Diyor Yoda :oleyo2:

kesin o ya tipi o kadar benziyor ki hemde kişilik olarakta deli kız :good:

şimdi elimizdeki bilgiler. [ Bölüm ortasında çıkan gibin oldu :D ]

Erenin babası insanları deve dönüştürmenin yolunu bulmuş.
ve Eren hariç 3 kişiye daha bunu yapmış
Uber Dev - Zırhlı Dev - Kız Dev

bu 3'ün ün amacı erene ulaşmak [ ilk bölümden şu son bölüme kadar bu anlaşılıyor. ]

çözüm Ereni surun dışına atın kurtulun.

Mutlu son :oleyo2:

Şaka bir yana bu insanları bir bilim adamı dev yapmış ise ne için yapmış acaba bunun altında kesinilkle kral felan vardır.
biri demişti halkı korku ile yönetiyorlar. bu işin sonu The Village filmi gibi çıkabilir. :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık