Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

@Dragon. Çok şişiriyorlar bu seriyi, vakit kaybı olur bence. Başlayacaksan mangasını okuma, manga'yı okuduğum için animesinde Eren'e daha fazla katlanamadım, sardırarak bitiriverdim. Animesi gerçekten kaliteli olmuş ama Bleach'i 10. kez izlesen daha iyi bence. Manga da en son 39'u okumuştum ondan sonra açılıyorsa seri bilemem yine de.

tesekkür ettim tensei.

@Dragon. Çok şişiriyorlar bu seriyi, vakit kaybı olur bence. Başlayacaksan mangasını okuma, manga'yı okuduğum için animesinde Eren'e daha fazla katlanamadım, sardırarak bitiriverdim. Animesi gerçekten kaliteli olmuş ama Bleach'i 10. kez izlesen daha iyi bence. Manga da en son 39'u okumuştum ondan sonra açılıyorsa seri bilemem yine de.
ya acıkcası cok vaktim yok,foruma girip one piece,bleach,naruto,the breaker,toriko,ft,tatilde olan noblesse ve beelzebubu her hafta bakıyorum ve yorumluyorum ama ,günlük su an bir smallvilleim var,oda bitmek üzere :) iftardan sonra,ustayı alana kadar söyle güzel bir anime serisi izlemek için sordum,dikkatimide divxplanette,altyazı downloadınde hep en basta olmasından dolayı cekti.ben mangadan, cok animeciyim zaten.bir bakayım begenecemmi,darkspeed ve senin yorumlar aklımda :D

Anime gayet sağlam .
Yapımcıları'da aynı şekilde , müzikler muhteşem , şuan bunun klasmanında çizim varsa ( Action sahneler vb .. ) söyleyinde izleyelim.
Adamlar yapmış işte. Hikayeyi beğenmemiş veya sana yetersiz gelmiş olabilir.
Sırf insana tattırdığı çaresizlik duygusu için bile izlerim. Ki , animelerde duygu yaşatmak problem.
Çizimler , görsel şölen doğruya doğru :T
Seri iyi bir alkışı hak ediyor , Çizimler , Müzikler , Hikaye ... daha ne olsun :T
Belki senin tarzın değildir , hani korku filmi izleyip " korkmuyorum ki :/ " tarzında bir durum değilse :/
Etkilenmen lazımdı niye öyle oldu ki :T

@Tensei. Manga konusunda uyarmak istedim ben sadece. Anime konusunda sıkıntı yok. One Piece'in animatörlerine Caribou desek, bunun animatörleri Yonkou olur..:D Öyle bir fark var aralarında. Kk'ını söylemeye gerek yok zaten..:D Beklentiyi çok yükselttiğim için oldu heralde, bende böyle herkes çok iyi dediği için bakmıştım. Ama animeyi izlemeye üşendiğim için manga okuyim dedim, o da baydı resmen ve animesini bile izleyesim gelmedi. Sevemedim konusu, zombi tarzı böyle mal mal ortalıkta dolanan şeyleri sevmiyorum (I am Hero'da eziyet gibi gelmişti.). Titan saldırısı falan diyince; tanrıların, über güçlerin, herkül gibi adamların olduğu bir seri sanıp başlamıştım... Seri güzeldir beğeneni de vardır ama olumsuz yorumda şart ki beklenti fazla yükselmesin.

14.bölüm yine harika ya :/
Arkadaş çizimler ve Sountracklar müthiş , artık hikaye beni ilgilendirmiyor .
Tamamen çizim ve sountracklara odaklandım .
Levi'nin , Erene yapıştırdığı diz'in çizim kalitesine ibretlik bir biçimde helal olsun dedim. ( adamlar yapıyor )
Keşke Op 'de şöyle çizim kalitesi olsa özellikle Naruto'da olması lazım , Taijutsu sahnelerinde böyle çizimler olsun tadından yenmez.

14.bölüm yine harika ya :/
Arkadaş çizimler ve Sountracklar müthiş , artık hikaye beni ilgilendirmiyor .
Tamamen çizim ve sountracklara odaklandım .
Levi'nin , Erene yapıştırdığı diz'in çizim kalitesine ibretlik bir biçimde helal olsun dedim. ( adamlar yapıyor )
Keşke Op 'de şöyle çizim kalitesi olsa özellikle Naruto'da olması lazım , Taijutsu sahnelerinde böyle çizimler olsun tadından yenmez.
Levi o tekmeyi attığına pişman olmuştur her yerde geyiği dönüyor :D

fdfsfsdfdsfsf ama sanırım ilk tecrübesi..
Burası anime sohbet :T
Mangası hakkında bilgi verme Hülooo :/
Manga konusunda yazman daha mantıklı olur.

:S

görende spoiler verdiğimi zannedecek..animesi güzel..mangasını düşünen kişilere uyarı amaçlı yazdım..o değil mangasını bir noktaya kadar getirdiğim için malum mangada gördüğüm anime bölümlerine bile soğuk yaklaşıyorum..ilk defa bir mangaya karşı bu kadar antipati besledim..
Bilader kusura bakma'da ,
Nickname
YOrumlar
Yazım şeklin
İfade kullanımı
Aşırı benziyor.
Acaba sen Mete olabilir misin ? :T

Edit ; Mangasından bahsetme yani , burada anime izleyenler var.
Manga hakkında bilgi vermene gerek yok . Vermesen iyi olur yani
Manga bölümünde yazman daha mantıklı olur :T

Artık yüzde yüz eminim. :T
Neyse mete olma bakalım. :/

neyse daha fazla uzatamıyacam..sendeki Şizofreni başlangıcı olabilir..
Peki .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık