Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Kuma kendi hafızasındaki devrimcilere ait bilgilerin hükümetin eline geçmemesi için hafızasının silinmesini istedi. Kuma'nın gücünden ve statüsünden ötürü bedenini hükümete teslim etme zorunluluğu yokmuş gibi gözükse de hükümet şantaj yaparak bedenini bize ver yoksa şunu yaparız demiş olabilir. Koca Yürekli Kuma'da bedenime sahip olabilirsiniz ama ruhuma asla diyerek zihnine format attırmıştır.
Kuma düzelsinde gerisi önemli değil bu üçte birini harçamak saçma olur yankou 1. komutanına eş gücü var bence

Hakim yetmiyor çeker yine. Oda'nın klasik meyve kısma yöntemi. Op güçleri, karakterin seviyesine göre kısmak.
Mess bir saldırı tekniği. Saldırılarını hep işletti. Ben sanmıyorum yapmak istese yapamayacağını. Yeter ki kalbin olduğu yere erişsin. Tabi Oda'nın böyle bir yöntemle dövüşü bitireceğini de sanmıyorum. Hiç kullandırtmaz. Mesela Sterben Blade gibi bir tekniği var. Daha bir kere gördük. Adamın tekniklerini istediği gibi kullanıyor. ://

Marineford savaşında Luffy saldırırken Garp çok daha güçlü olmasına rağmen yufka yürekliliğinden yumruğu yemişti.
Zamanı gelince,yani Luffy Garp'dan daha güçlü halde iken tekrar böyle bir karşılaşma olduğunda tam tersi bir durum olacak
Luffy, Garp'dan bilerek yumruğu yiyecek.

Kid ve Luffy Wano'da kim bakalım KK olacak diye ayrılır.
Luffy gider Teach ile dövüşür ve kazanır.
Kid ise Shanks ile dövüşüp intikam alma peşindedir ve kaybeder. Sonra Luffy gelip Shanks'i yener. Kid böylece Luffy ile dövüşmeden Luffy'nin KK olma fikrini destekler hale gelir. Belki Kid ve tayfasını öldürüp Luffy'i kızdırıp ciddi dövüşmesini de sağlayabilir.

Son düzenleme:
Karasakal Wano'ya gelip Luffy tarafından yenilmiş olan Kaido'nun ejder meyvesini çalacak böylece hem paramecia hem logia hem zoan tamamlanmış olacak.
Düşünsenize bir elinde karanlık bir elinde deprem olan bir ejderha :D

Karasakal şuan çok farklı bir seviyede. Hele ki amiraller karşısında. Karasakal'ı şuan 1v1 de alacak amiral yok bence. Çünkü adam direk bir eliyle karşısındakini içine çekip meyve gücünü etkisiz kılıyor. Biliyoruz ki bütün amiraller yüksek çoğunlukla meyveden güç alıyor. Tamam hakileri de var eyvallah. Ama bir garp bir shanks bir rayleigh değiller hiç birisi. Şimdi bunu nereden biliyosun görmedik ki diyeceksiniz ama görseydik Marineford'da görürdük. Atıyorum Akainu'nun hakisi bi garp seviyesine eş olduğunu varsayalım, beyazsakala vurmasıyla birlikte magmanın da etkisiyle meyazsakalı en azından titretmesi gerekirdi. Diğer bütün amiraller de öyle bence. Kaldı ki en güçlüsü Akainu olduğu varsayılıyor. Böyle bir durumda karasakal gibi full meyveden beslenen birisini ve karşısındakinin de meyvesini direk geçersiz kılan birisini amiraller gibi full meyveden az da olsa hakiden beslenenler yenemez. Karasakalı yense yense Shanks yener. Garp bile yenemez çünkü shanks şuan garptan güçlü bence. Çünkü kendisinde gençliğin verdiği güç var. Muhtemelen genç garp genç shankstan daha güçlüydü. Ama şuanki genç (tabi genç değil 45 yaşında mı neymiş ama Garpa göre genç diyebiliyoruz) Shanksın yaşlı garptan güçlü olduğunu tahmin ediyorum. Ama Shanks gibi full haki ilerleyen bir adam bile karasakal hakkında "güçlü" yorumunu yapıyorsa şapkayı öne alıp bir düşünmek gerekir derim ben. Yani shanksın bile yenememe ihtimali olabilir karasakalı. belki tek meyveli karasakalı pert edebilirdi ama şu anki karasaklı yani wb nin meyvesini de almış karasakalı yenemez shanks. Ama öyle demeyeyim kesin konuşmayayım dediğim gibi yenme potansiyeli olan tek karakter meyvesiz shanks bence. ama unutmamak gerekir ki karasakal ile shanks ws attığında ve shanksın ws yi uyardığı zamanda karasakal hala tek meyveliydi diye hatırlıyorum. Tabi öyle olacak sonuçta WB yi uyarmaya gidiyordu adam ve karasakalın yediği meyve WB nindi 😄😄 yani anlayacağınız o ki şuan 1-1 de karasakalı alabilecek birisi varsa o da shankstan başkası değildir, ki ben ona bile çok ihtimal vermiyorum ama net konuşmamak gerekir sonuçta shanksın max potansiyelini bilmiyoruz. Ha bide şu var, shakns ile mihawk eğer eşit güçteyse mihawkın karasakalı alma ihtimali var çünkü o da meyvesiz. Ama şu da imkansız, 3 amiral karasakalı yenemez. hayır 3 amiral her ne kadar meyveli de olsa yener karasakalı. Hatta 2 amiral bile yener bence. Çünkü en fazla birinin gücünü etkisiz kılar, diğeri karasakalı haşat eder. Ama şöyle bir ihtimal var hala. Ben karasakalın en fazla 3 meyve yiyebildiğini düşünüyorum. Çünkü eğer önüne gelen meyveyi yiyebilseydi önüne gelen meyveyi yerdi evet 🙃 ama ben dediğim gibi böyle olmadığını düşünüyorum en fazla 3 meyve yiyebildiğini düşünüyorum. Zaten bu yüzden direk en güçlüsüne yöneldi. Yoksa ne bulduysa yer, güçlene güçlene tanrı gibi bişey olurdu seride. Ama one piece böyle tanrı kıvamında güçlü karakterlere bulaşacağını da hiç sanmıyorum, narutodan akıllanmaları gerekir. Her neyse karasakal en fazla 3 meyve yiyebildiğini düşünürsek eğer, evet karasakalın hasar sonrası acıya dayanma eşiği her ne kadar yüksek olsa da dayanıklılığı çok az. Yani hasarı direk yiyor, ama direniyor acıya. Yani bunun en güçlü olabilmesi için, asla hasar yiyemeyeceği bir meyvesi de olması gerekiyor. Ve buna en uygun meyve bir zoan meyvesidir. Sonuçta senin dayanıklılığını en iyi artıran şey zoan türü meyvedir. Ve seride şuanda karşımıza çıkan en dayanıklı zoan meyvesi kaidounun meyvesi. Rvet yazının buraya geleceğini tahmin etmeliydiniz. Luffy kaidouyu alt edecektir ama öldürmeyecektir. Evet wano da kurtulacak ve sınırları açılacaktır. Muhtemelen tahmin de edildiği üzere zunisha açacak bu sınırları o dev kılıcı hortumuyla tutup, wanonun muhtemelen temelini keserek. Ama karasakalın kesinlikle bir hamle yapacağını düşünüyorum. Eğer en dayanııklısı olması gerekiyorsa ve madem en iyi meyveleri topluyorsa bunu kaidounun meyvesini çalarak yapmalı. Ama wanoya geleceğini de kesinlikle düşünmüyorum. Muhtemelen kaidou alt edilince hükümet onu tutsak etme planları yapacaktır. Yapacak başka bir şeyleri yok çünkü önceden de öldürmeyi denemişler ama olmayınca tutsak etmişler, ve tabi kaçmış King'i de yanına alarak. Karasakal da ya Kaidou denizde götürülürken gemiye saldırıp çalacaktır o meyveyi, ya da impel downa hapsedilirse eğer oraya gidecektir. Ama ben bunun da böyle olacağını düşünmüyorum çünkü o konu da malesef işlendi, tekrara düşmek istemeyecektir ooda. Bakın wanoya gelmeyecek dedik, impel downa gitmeyecek dedik. ee geriye ne kaldı, tabiki de gemide götürülürken saldırmak. Karasakal gibi birisinden de böyle bir hamle beklenir zaten. Ve şunu da ekleyeyim, gemide kaidouyu taşırken hükümet de salak değil sonuçta 1 tane amiral görevlendirilecektir. Ve bu kişinin kizaru olacağını düşünüyorum. Karasakal da kizaru ile olan ws sini burada göreceğiz. Ve kizaruyu öldürecektir karasakal. Çünkü Karasakal acımadan öldürüyor adam gerçek bir korsan yani. Beyazsakalı nasıl pislik bir şekilde öldürmüştü hatırlayın. Bakın muhteşem bir ws bizi bekliyor olacak. Deniz üzerinde karasakal ws kizaru olacak kaidou yu almak için. Çünkü wano sonu muhteşem şeyler olacağı söylendi bize. Muhtemelen bu kastediliyordu. Ama kizarunun meyvesini istemeyecektir karasakal çünkü onun şuan çok üst düzey bi dayanıklılığa ihtiyacı var ve bunun için de dediğim gibi en iyi meyve kaidounun olduğu için ve 3 meyve hakkının da olduğunu düşünürsek, kaidounun meyvesini almak isteyecektir. Neden 3 dersen, hiç sadece öyle tahmin ediyorum. Çünkü eğer atıyorum 5-6 filan olsaydı, şimdiye çoktan bir iki meyveyi daha aldığını görürdük haberlerde gazetelerde fln. zaten serinin de sonlarına yaklaştığımızı hesap edersek, 3 olduğunu düşünüyorum. ve tabiki bayraktaki 3 kurukafa olayı var. Hayır kesinlikle 3 kişiliği falan yok karasakalın. Bu çok saçma olurdu. Muhtemelen meyvesi sayesinde, 3 meyveyi yiyebiliyor en fazla. Çünkü o meyveyi sadece karşındaki kişiyi kendine çekebildiğin için yıllardır araştırmıyordur karasakal gibi birisi, büyük ihtimalle 3 meyve yiyebileceğini biliyordu. Tahmin ediyordu diyelim. Çünkü deli gibi onu araştırıyordu. Her neyse peki bayrağın olayı neydi derseniz de, bayrak tabiki de bize verilen easter egg den başka bişey değil. Karasakal 3 meyveye sahip olacağı en başından okuyucuya çaktırılıyordu. Bunu bir çok kez yapmışlığı var ooda nın. Gerçi her yerde vardır easter egg ler. oyunlarda, filmlerde, dizilerde,mangalarda. yani o 3 kurukafa bayrağı, bize karasakalın max 3 meyve yiyeceğinin bir habercisi gibi bir şeydi. Karşındaki meyveyi etkisiz kılan bir meyve karanlık meyvesi, madem hakin çok güçlü değilse elindeki yumruğunu deprem yaratacak kadar güçlü hale getirebilen bir meyve, ve seni ejderha derisine sahip hayvan gibi dayanıklı yapabilecek bir meyve olan ejderha meyvesi. üstelik artık uçabilecek de karasakal malesef. Her yere gidebilecek isterse. Okuduğunuz için teşekkürler 😇

Bu daha önce yazıldıysa affola. Meyveler de acaba uyandırılmış olarak tekrar çıkıyor olabilir mi acaba? Logia türü bir meyvenin uyanışı hakkında kafa yordum ufak. Seride bunun hakkında bir bilgi var mı bilmiyorum ama eğer yoksa bu meyvelerin, uyandırılmış meyveler olması geliyor aklıma. Kılıç karartmak gibi bir durum ama kullanıcı nasıl öldüğü zaman çıkan meyveye etki edebilir onu çözemedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 4)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık