Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Karasakal'ın Mistik Zoan Bai Ze olduğunu iddia eden teori. 3 başı varmış ve bu sebeple 3 meyve yiyebiliyormuş. (Bayrağında 3 kafa var)
Beyazsakal meyvesinin adıyla gülerken(Gurararara-Gura Gura no mi), Karasakal da meyvesinin adıyla gülüyormuş bu yüzden. Ze hahaha diye. (Perona vs. de var meyve adıyla gülen)
Bai Ze: kaplan, koyun, aslan birleşimi gibi bir şeymiş. 3 farklı ruh, 3 kafa, toplam 9 göz(3'er tane), 6 boynuz varmış. Pudding de 3 gözlü olduğundan kaçırılma sebebi olabilir deniyor.
Hiç uyumama sebebi kafalarının yer değiştirmesiymiş, dişlerinin de sürekli farklı çizilme sebebi buymuş deniyor.
Bai Ze'nin kanji'deki anlamı beyaz bataklıkmış. Beyazsakal ile Karasakal'ın bataklık meyvesinin birleşimi gibi bir isim.
Bai Ze aynı zamanda depremler yaratabilen bir yokai olan Namazu'nun da katiliymiş. Karasakal gibi. Namazu da bu:

Bai Ze her türlü iblis ve ruhlarını biliyormuş. Teach de şeytan meyvelerini bildiğini söylemişti.
Bai Ze kültürlü bir canavarmış ve bilgisi çok eski zamanlara dayanıyormuş. Oda da Teach'in tarih araştırmalarını sevdiğini ve korsan olmasa arkeolog olabileceğini söylemişti.
Bai Ze tüm insan dillerini okuyabilirmiş. Dolayısıyla Poneglifleri de okuyabileceğini söylüyor.(3 göz ile alakalı olabilirmiş)
Teach'in şu an da 3 meyvesi olduğunu iddia ediyor:
Mistik Zoan: Bai Ze,
Logia: Karanlık,
Paramecia: Deprem.

Kaynak:

Kod:
https://www.reddit.com/r/OnePiece/comments/v8jwen/blackbeards_biggest_secret_is_revealed/
Kod:
https://www.reddit.com/r/OnePiece/comments/176wfzd/out_of_all_the_blackbeard_theories_this_is_by_far/
Verildiyse özür.

Karasakal'ın Mistik Zoan Bai Ze olduğunu iddia eden teori. 3 başı varmış ve bu sebeple 3 meyve yiyebiliyormuş. (Bayrağında 3 kafa var)
Beyazsakal meyvesinin adıyla gülerken(Gurararara-Gura Gura no mi), Karasakal da meyvesinin adıyla gülüyormuş bu yüzden. Ze hahaha diye. (Perona vs. de var meyve adıyla gülen)
Bai Ze: kaplan, koyun, aslan birleşimi gibi bir şeymiş. 3 farklı ruh, 3 kafa, toplam 9 göz(3'er tane), 6 boynuz varmış. Pudding de 3 gözlü olduğundan kaçırılma sebebi olabilir deniyor.
Hiç uyumama sebebi kafalarının yer değiştirmesiymiş, dişlerinin de sürekli farklı çizilme sebebi buymuş deniyor.
Bai Ze'nin kanji'deki anlamı beyaz bataklıkmış. Beyazsakal ile Karasakal'ın bataklık meyvesinin birleşimi gibi bir isim.
Bai Ze aynı zamanda depremler yaratabilen bir yokai olan Namazu'nun da katiliymiş. Karasakal gibi. Namazu da bu:

Bai Ze her türlü iblis ve ruhlarını biliyormuş. Teach de şeytan meyvelerini bildiğini söylemişti.
Bai Ze kültürlü bir canavarmış ve bilgisi çok eski zamanlara dayanıyormuş. Oda da Teach'in tarih araştırmalarını sevdiğini ve korsan olmasa arkeolog olabileceğini söylemişti.
Bai Ze tüm insan dillerini okuyabilirmiş. Dolayısıyla Poneglifleri de okuyabileceğini söylüyor.(3 göz ile alakalı olabilirmiş)
Teach'in şu an da 3 meyvesi olduğunu iddia ediyor:
Mistik Zoan: Bai Ze,
Logia: Karanlık,
Paramecia: Deprem.

Kaynak:

Kod:
https://www.reddit.com/r/OnePiece/comments/v8jwen/blackbeards_biggest_secret_is_revealed/
Kod:
https://www.reddit.com/r/OnePiece/comments/176wfzd/out_of_all_the_blackbeard_theories_this_is_by_far/
Verildiyse özür.

Namazu da aynı beyazsakal ın gemisine benziyor.

Seri sonunda herkes hayaline kavuşmuş olacak, bence mihawkla karşılaşmayacak mihawkı yenen biriyle yapıcak son dövüşünü. Bunun shiryu olduğunu düşünüyorum.

Şöyle bir teori yada tahmin okumuştum. Shiryu görünmezlik meyvesini uyandırırsa hiç gibi olucak. Saldırıları falan hiçbişeyi gözükmeyecek ve mihawk bile bu durumda kaybedecek. Zoro da en son hiçliği kesmeyi başarıcak ve shiryuyu yenerek mihawkı geçicek.
İlk başlarda bende Shiryu falan diyordum fakat Mihawk'ın Cross Guilde katılması ve Shanks'ın gücünü gördükten sonra onada ihtimal veremiyorum artık.

Yazdığın teoriyi ilk defa duydum ama hiçliği kesme mevzusu garipmmiş. Bilmiyorum belkide ben gözümde Mihawk'ı çok yüksek Zoro'yu düşük görüyorum.

Im'in, Lulusia'yı yok etmesinin asıl sebebi deniz seviyesini yükseltmek.Im deniz seviyesini yükselterek Pluton'u denizin içinden yukarılara doğru çıkartarak Pluton'u hükümet için daha ulaşılabilir hale getirmek istedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık