Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Kid-Law-Luffy üçlüsü Wanodan ayrılırken eğlenerek ayrıldılar bu üçlünün hikayesine bakılınca seri içindeki tüm korsanlık tarihinin bunlar tarafından değiştirileceğini düşünüyorum. Luffy im i alacak olursa geriye kalan en güçlüye Kid girecektir.

Kid in pes etmeyen karakteri Luffy dışında kimse de yok sanırım
Shanksı nasıl geçicek

Çok saçma bir teori yazayım şuraya…Bugün de ben saçmalayım:

Im-Sama, aslında seride daha önce gördüğümüz Heracles’tir.Heracles tanınmamak için maske takmıştır.

Im’in gücü de hayvanları,deniz krallarını ve diğer antik canlıları kontrol etmektir.

Kid-Law-Luffy üçlüsü Wanodan ayrılırken eğlenerek ayrıldılar bu üçlünün hikayesine bakılınca seri içindeki tüm korsanlık tarihinin bunlar tarafından değiştirileceğini düşünüyorum. Luffy im i alacak olursa geriye kalan en güçlüye Kid girecektir.

Kid in pes etmeyen karakteri Luffy dışında kimse de yok sanırım
oda bunu çizebilir evet ama okuyucunun içine ne kadar sinebilir muamma daha bigmom olayından sonra bile -muz kabuğuna düşüp,millet bahçesinde elinde kek çayla yuvarlanan dayılar misali-bir yonkou saf dışı bıraktılar fakat bir türlü kid'in gücünden emin olamıyorum böyle hani karakterlerin bir auraları olur ya.
Mesela nika(luffy değil) su götürmez bir gerçek gibi herkesle oyun oynar
ama kid sanki böyle yolda yürürken hep osuran biriymiş gibi geliyor.

Bence one piece hazinesi resimdeki joyboy da luffy'nin dans ettiği gibi hareketi yapıp onun heykelleştirilmiş halidir:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık