Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

-Shanks ölecek (karasakala kaybedecek)

-mihawk shiryuya kaybedecek(shiryu görünmezlik meyvesini uyandıracak saldırıları, slashları bile gözükmeyecek belki silüeti hakiyle bile görülmeyebilir)

Luffy shanksın intikamını alana kadar bir daha asla gülmemeye yemin edicek. Meyvesi ona neşe verdiği için onu uyandırmayacak bu yüzden.

Zoro da hocasının intikamını alana kadar içmeyecek.

Son düzenleme:
Odanın artık yaratıcılığını ve derinliğini kaybettiğini düşünüyorum. O nedenle yavaş yavaş narutodaki gibi serideki bütün karakterleri içeren büyük korsan savaşının başlayacağını düşünüyorum. Final boss'a kadar böyle gidip serinin biteceğini düşünüyorum.

Odanın artık yaratıcılığını ve derinliğini kaybettiğini düşünüyorum. O nedenle yavaş yavaş narutodaki gibi serideki bütün karakterleri içeren büyük korsan savaşının başlayacağını düşünüyorum. Final boss'a kadar böyle gidip serinin biteceğini düşünüyorum.
narutoda epik şölen vardı en azından one piece'de o tarz bir savaşı zor görürüz. kaguya, madara gibi girişimci kimseler var. one piece aksine bir şeyleri muhafaza eden dünya hükümeti vs var. one piece karakterler hakkında tamamen kasılan gizemleri çıkarma hikayesine döndü

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık