Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Mihawk Wano ülkesi savaşçılarının alayını tokatladı. Atın fav'a bekleyin. Ayrıca Wano da ki savaşçılar oha dedirtecek derece de güçlü çıkacaklar.
Kazandığın savaş yok be reis, sene 2017 neyse 2022de de devam ediyorsun... :ehe:
İlk mesajları geziyordum, iyi teorileri görünce likelıyorum. Senin tespitler de çok iyiydi, Drake mesela Queen'in koltuğuna aday gösteriliyordu ve Kaido'nun iki adamı da hakikaten dinazor türevi meyvelere sahip çıktılar. İyi tutturmuşsun.
O konuda baya yorumum vardı sanırım, yani belli başı tutmuş şeyler vardır diye düşünüyorum yine.
Fakat cidden o zamanlar hiç bir şey görmemiştik ve bazı konularda iyi tahminler yapmışım... :D

Hatta şöyle bir şey demiştim, hala olabilitesi var bence.
Vegapunk da Kral hakisi var. Muhtemelen o da Roger ve Luffy gibi her şeyin sesini duyabiliyor ve bu sayede maddelere bile meyve yedirebiliyor.

Kazandığın savaş yok be reis, sene 2017 neyse 2022de de devam ediyorsun... :ehe:

O konuda baya yorumum vardı sanırım, yani belli başı tutmuş şeyler vardır diye düşünüyorum yine.
Fakat cidden o zamanlar hiç bir şey görmemiştik ve bazı konularda iyi tahminler yapmışım... :D

Hatta şöyle bir şey demiştim, hala olabilitesi var bence.
Croco ve Wb meselesi de var. O da hala tutabilir :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık