Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Dostum meseleyi bı türlü anlamadın gitti. Luffye ay çarpsa( sadece çarpsa) luffy hatta kalır bunu başka bir meyve için diyebilir misin?
Anlayacağın diğer meyveler genel bir dayanıklılık veriyor ama bu sadece fiziksel için değil haki ile vurduğunda da değişmiyor aynı dayanıklılığı sağlıyor ama luffynin meyvesi fiziksele tam dayanıklılık veriyor onun dışında vermiyor.
tam dayanıklılık demek ölümsüzlük demek farkında mısın ? haki işlememe gibi bir durumda yok kaidou sümük gibi denize yapıştırdı tekrar gelecek olmasının tek nedeni ana karakter olması

tam dayanıklılık demek ölümsüzlük demek farkında mısın ? haki işlememe gibi bir durumda yok kaidou sümük gibi denize yapıştırdı tekrar gelecek olmasının tek nedeni ana karakter olması
Dostum neden anlamıyorsun. Ben sana düz hakisiz Kılıçsız bir meseleden bahsediyorum. Sana haki ile vuruyor falan demiyorum. Luffye tır çarpsa, gemi ezse, uzaydan yanmadan düşse hasar almayacağını söylüyorum. Sen bana haki diyorsun ağa biz salak mıyız bilmiyormuyuz haki işliyor.

Ben de olacağını düşünmüyorum ama senin dediğin ve adamın anlatmak isteği arasında hiç bağlantı yok. Ben mi anlamadım diye 2 defa okudum ama çok bağımsız şeyler yazmışsın.

Dragon'un şu anki meyvesi, hayattayken Roger'a aitti. Kurduğum bağlantılar da Dragon'un yıldırımla Luffy'yi kurtarması ile Roger'ın Shiki ile savaşında dev dalgaların ona yardım etmesi. Afet meyvesi gibi bir şey olabilir diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık