Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Teach'in de çocukluğunda, Luffy'nin ki gibi iki kardeş figürü vardır. Ancak daha çocukken ikisini de kaybetmiştir. Bu nedenle korsan bayrağında üç kafatası vardır. Diğer iki kafatası ölen kardeşlerinin anısına konulmuştur.
3 kafatası daha çok Karasakal'ın çiftkişilikli olmasına bağlanıyor ama bu da ilginç ve farklı bir teori olmuş. ?

Luffy'nin zıttı bu adam. Onun gibi 2 kardeşe sahip olmuş olabilir.

Onigashima'daki dev kafatası Kayıp Yüzyıl'da Joy Boy tarafından öldürülen Kaido'nun herhangi bir atasına ait. Kaido, Rocks zamanlarında ya da başka herhangi bir zamanda Joy Boy'un tekrar ortaya çıkacağını öğrendi ve bunca zaman Wano'da bekledi. Sebebi Kayıp Yüzyıl'da ölen atasının intikamını almak veya Joy Boy'un ellerinden ölebilmek için. Kaido'nun Luffy'i alt ettiği zaman "Görünüşe göre sen de Joy Boy olamazmışsın." demesinin nedeni budur.

Son düzenleme:
Teach'in de çocukluğunda, Luffy'nin ki gibi iki kardeş figürü vardır. Ancak daha çocukken ikisini de kaybetmiştir. Bu nedenle korsan bayrağında üç kafatası vardır. Diğer iki kafatası ölen kardeşlerinin anısına konulmuştur.
Ben beğendim ayni şeyleri yaşamış iki karakterin nasıl zıt olduğunu görürüz (gerçi Luffy küçükken kardeşleri ölmedi ama Sabo oldu sandı)

Teachin aslında normal olmamasının sebebi sanılanın aksine çok basit. Ne yüzük , ne üçüz olması ne de yami yami no miye sahip olması.

Teachin 3 midesi var. Gecelerin uyuyamıyor çünkü yemek ve tuvalet ihtiyacı çok. Herkes onu hep ayakta görüyor. Karın bölgesi çok şiş sebebi bu.
Hasara dayanıklı çünkü sürekli tıka basa yiyor ve midesi sertleşiyor yemek yüzünden. Tıpkı luffy tank man gibi. Üstüne yami yami de ekleince çok OP oluyor.

Luffyi seri sonunda zoro öldürecek. Eski bölümlerde luffy kolunu uzatıp tayfayı tutup gemiye fırlıyorlardı ya sert bi şekilde çarparak giriyorlardı bu her olduğunda zoro kızgın bi şekilde bir gün seni öldürücem diyordu, bu birkaç sefer oldu sanırım. Birde bir hikaye vardı bir çocuk ölüm döşeğindeyken son isteği one piece in sonunu bilmekmiş. Odayla görüştürüyolar çocuğu görüştükten sonra çocuk ağlıyor ancak böyle bişeye ağlar diye düşündüm luffyi zoronun öldürmesi ama iki düşman gibi değilde bir sebepten dolayı böyle olabilir.
Bunu 5-6 sene öncesinde yazmıştım ben. Luffy çok acı çeker, belki kendini dahi kontrol edemez, Zoro'da Luffy'nin isteği doğrultusunda acısını dindirmek için bitirici darbeyi indirir. Belki de ölmek üzere olan Luffy son bir düello yapmak ister, orada can verir vb.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık