Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Roronoa Zoro, Toki'nin bebek kardeşi. Toki kendisi zamanda atlamalar yapmadan önce Zoro'yu 20 yıl öncesine yolladı ve onu yetiştirebilecek uygun ortamı sağlamak için kendisi zamanda adım adım ilerleyerek uygun bir dönemde Wano'ya yerleşme niyetindeydi. Oden'in 5 yıl bekleme motivasyonlarından biri de bebek Zoro'yu o zamana geldiğinde Wano'dan güvenli bir şekilde çıkarabilmekti. Zoro'nun Hiyori'yle ilişkisi yalnızca dayı-yeğen ilişkisidir :m
Bence TOKİ vanoya başka bir phoneglif yazdırmak için joyboy tarafından gönderildi. Bunun sebebi ise phoneglifler yazılıp dağıtıldıktan sonra o yüzyılda ikinci büyük bir olay yaşanıyor(bence bu olay im-samanın ortaya çıkması).

Karizması yerlere düşer ve kılıç ustalığı onuru beş paralık olur ama yine de sen bilirsin.
Neden kılıç ustalarının meyve yemesi onura lekemi sürüyor :) he karizma başta çakılır sonra toparlanır. zaten bi anlık hevesle yazmışım. Reis meyve yerse luffynin hayali yalan olur yapamaz öyle şey ?

Toki, Oden ile karşılaşmadan önce Wano'yu arıyordu ama bulamıyordu. Çünkü; doğduğu zamanki dünya haritası sonradan değişti. Zoro da yine 800 yıl öncesinde doğmuş, yer yön duygusu çok zayıf çünkü o doğduğunda dünya çok farklıydı, her adanın farklı bir manyetik alanı yoktu. Belki bizim dünyamızda olduğu gibi kutuplardan kutuplara bir maneytik alan söz konusuydu. O yüzden kuzey-güney falan denildiği zaman yolunu bulamıyor, bu yeni dünyaya doğmadığı için doğası farklı.
Oda'nın tarzı mı bilmiyorum ama Zoro'nun yön duygusundaki noksanlığa böyle bir açıklama getirilirse efsane bir olay olur gerçekten de.

Barti havada iken bariyeri durduramayacağını kastetti bence orada. Sağlam zeminde Bariyer iş görür.
Knk çok büyük olduğu için durduramayacağını söyledi. :)

Birde doflamingonun kuş kafesi tarafından itildi hatırlarsan. Yerde olması çok da birşey değiştirmiyor.O değilde bu bariyerin bir handikapi olmalı yoksa çok OP bir güç

Üye silindi 6669

Dragon ve Sabo, Ace ve Wb ile aynı kaderi paylaşıcaklar. Birini Teach, diğerini Saka öldürecek. Sabo ve Ace'ın söylediği laflar, vivre card olayı falan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık