Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Roronoa Zoro, Toki'nin bebek kardeşi. Toki kendisi zamanda atlamalar yapmadan önce Zoro'yu 20 yıl öncesine yolladı ve onu yetiştirebilecek uygun ortamı sağlamak için kendisi zamanda adım adım ilerleyerek uygun bir dönemde Wano'ya yerleşme niyetindeydi. Oden'in 5 yıl bekleme motivasyonlarından biri de bebek Zoro'yu o zamana geldiğinde Wano'dan güvenli bir şekilde çıkarabilmekti. Zoro'nun Hiyori'yle ilişkisi yalnızca dayı-yeğen ilişkisidir :m
Bunlar Japon beklenir. Dayı-Yeğen dinlemezler : |

Önemsiz bir konu ama ben Rumbar Korsanları Kaptanı'nın ölmediğini düşünüyorum. Hayatta kaldı ama Laboon'a söz verdikleri gibi dünya turu atamadıkları için İkiz Burun'a dönmedi. Veya hala bir yerlerde dolaşıyor. Önüne çıkan engellerden dolayı yolculuğunu tamamlayamadı. Tayfa ile birlikte gidilen bir yerde Brook ve Yorki karşılaşması çok duygusal olacaktır. Ve bu sefer Yorki gerçekten ölür. : ))

Yaşa takılmayın. Sonuçta Crocus hala hayatta. Bir ihtimal Shiki sandığımız ziyaretçi de Yorki olabilir.

Bu da benden ufak bir not olsun : ))

Son düzenleme:
Önemsiz bir konu ama ben Rumbar Korsanları Kaptanı'nın ölmediğini düşünüyorum. Hayatta kaldı ama Laboon'a söz verdikleri gibi dünya tut atamadıkları için İkiz Burun'a dönmedi. Veya hala bir yerlerde dolaşıyor. Önüne çıkan engellerden dolayı yolculuğunu tamamlayamadı. Tayfa ile birlikte gidilen bir yerde Brook ve Yorki karşılaşması çok duygusal olacaktır. Ve bu sefer Yorki gerçekten ölür. : ))

Yaşa takılmayın. Sonuçta Crocus hala hayatta. Bir ihtimal Shiki sandığımız ziyaretçi de Yorki olabilir.

Bu da benden ufak bir not olsun : ))
Ben de Yorki'nin ölmediğini düşünüyorum, çünkü tayfanın kalanının ölmesinden önce Yorki'yi onlardan ayırarak hastalıktan öldürmesi hikayeye bir şey eklemiyor. Crocus'un ziyaretçisi olabileceğini de düşünmüştüm ama bugün madem bol keseden dağıtıyorum, Yorki ile Xebec aynı kişidir diyelim :D

Ben de Yorki'nin ölmediğini düşünüyorum, çünkü tayfanın kalanının ölmesinden önce Yorki'yi onlardan ayırarak hastalıktan öldürmesi hikayeye bir şey eklemiyor. Crocus'un ziyaretçisi olabileceğini de düşünmüştüm ama bugün madem bol keseden dağıtıyorum, Yorki ile Xebec aynı kişidir diyelim :D
Aynen hocam. Brook ile ilgili bir video yapıyordum. Normalde Yorki ve Brook'un vedasını "Kaptan, yaşa ki tekrar hep birlikte şarkı söyleyelim" dediği anı çok severdim. Videoyu yaparken tam da dediğin şeyi düşündüm. Kaptan'ın diğerlerinden ayrılmasının hiç bir anlamı yok. O konuşma ölüm anında da yapılabilirdi. Ayrıca Ayrıldıktan sonra acaba Yorki ne yapmıştır, Calm Belt'e ulaşmışmıdır vs. gibi muhabbet de dönüyor.

Xebec ihtimali biraz uçuk : )) Yorki pek güçlü havası vermiyordu.
Ama Brook'dan daha güçlü ve daha fazla ödülü olduğunu biliyoruz. Tarih ile ilgili önemli şeyler öğrenip yeni bir amaç edinmiş, bir de über bir meyve yemişse olabilir neden olmasın :D

Aynen hocam. Brook ile ilgili bir video yapıyordum. Normalde Yorki ve Brook'un vedasını "Kaptan, yaşa ki tekrar hep birlikte şarkı söyleyelim" dediği anı çok severdim. Videoyu yaparken tam da dediğin şeyi düşündüm. Kaptan'ın diğerlerinden ayrılmasının hiç bir anlamı yok. O konuşma ölüm anında da yapılabilirdi. Ayrıca Ayrıldıktan sonra acaba Yorki ne yapmıştır, Calm Belt'e ulaşmışmıdır vs. gibi muhabbet de dönüyor.

Xebec ihtimali biraz uçuk : )) Yorki pek güçlü havası vermiyordu.
Ama Brook'dan daha güçlü ve daha fazla ödülü olduğunu biliyoruz. Tarih ile ilgili önemli şeyler öğrenip yeni bir amaç edinmiş, bir de über bir meyve yemişse olabilir neden olmasın :D
Videoyu tamamlayınca paylaşırsın değil mi? Ayrıca daha önce hazırladığın One Piece videosu varsa izlemek isterim :D

Videoyu tamamlayınca paylaşırsın değil mi? Ayrıca daha önce hazırladığın One Piece videosu varsa izlemek isterim :D
Aslında OP içeriği üretmiyorum. Müzik üretiyorum amatörce. Forumda konusu da var zaten. "Zenginlik" isimli bir iki dakikalık bir projem için yaptığım ufak bir müzikle ilgili arkadaşım "bana brook ve laboon'u hatırlatıyor" deyince müziği brook ve labbon'un geçmişi üzerinde kullandım. Ama konu uzun olunca daha çok Brook geçmişi gibi oldu. Proje bitti aslında ufak detaylar var. Aham şahım bir şey değil zaten bildiğimiz Brook ve Laboon dramı : ))

Konumu görmüşündür büyük ihtimalle. Pek içerik üretmiyorum ama üretince paylaşıyorum genelde. Bunu da burada paylaşırım.

Aslında OP içeriği üretmiyorum. Müzik üretiyorum amatörce. Forumda konusu da var zaten. "Zenginlik" isimli bir iki dakikalık bir projem için yaptığım ufak bir müzikle ilgili arkadaşım "bana brook ve laboon'u hatırlatıyor" deyince müziği brook ve labbon'un geçmişi üzerinde kullandım. Ama konu uzun olunca daha çok Brook geçmişi gibi oldu. Proje bitti aslında ufak detaylar var. Aham şahım bir şey değil zaten bildiğimiz Brook ve Laboon dramı : ))

Konumu görmüşündür büyük ihtimalle. Pek içerik üretmiyorum ama üretince paylaşıyorum genelde. Bunu da burada paylaşırım.

Görmemiştim, inceliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık