Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Hiç böyle bir konu görmedim, ciddimisin
Kesin derken tutması çok yüksek anlamında.
Shanks'ın Xebec'in oğlu olma konusu belki de 957'den beri bahsedilen bir şey. 38 yıl önce Xebec öldü. Yaş olarak olma ihtimali var. Shanks'ın soy ismini bilmiyoruz. Üstelik Shanks'ın tayfasında Rockstar isimli birisi var kızıl saçlı ve tipi Xebec'in silüet hali gibi. Bu sonuncusu benim zorlamam da olabilir.

Shanks da güçlü biri ve babası da böyle olabilir. Roger-Ace Dragon-Luffy örneklerinden anlaşılacağı üzere şu soy kavramına önem veriyor Oda.

Sonuçta Shanks'ı da bir yere bağlamalı. Böyle tam oturuyor.

lUFFY uyanışı açmadan yada iç ten yanmalı hakiyi , ryou yu güçlendirmeden karşısına çıkamaz.. şöyle bişey olacak savaş sırasında geliştirecekk... lufyy nin hakisi ve meyvesi hakkında bilmediğimiz bilgiler ile karşılacağız. .. Adaya başkaları gelecek ama kim gelecek bilmiyorum muamma.. 5600 kişilik filo gelebilir.. gelsinde zaten , bir işe yarasınlar.. en azından bir kaçı gelsin.. krallık ta olanlar degilde, dev korsanları , cavandişş, tekmeci adam falan... onlar gelebilir.. Luffy şuan ki mevcut yetenekleriyle kaido ya cızzık atamaz... kesinlikle hakisini daha da geliştirecek yada uyanışş olacak.. ama en çok ta zoro nun ashura ouigi teknigini merak ediyorumm... ondan daha da güçlü bir teknik geliştirmişse tabi onuda bekliyorum... Savaşa daha 2 ay var bunu da buraya yazıyorumm.... :ehe::ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık