Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Hiçbir yere varmayacak şeyleri çizmeye devam ediyor bu adam. Orochi'yi unuturuz sanki.

Hükümet ile anlaşan Orochi, korsanları köşeye şıkıştıracak; Kaido, Big Mom falan bizim tayfanın Arc sonunda kaçmasına yardım edecek. Bölüm sonu canavarı 'Orochi'nin sebep olacağı şeyler' olacak.

Hükümetin gizli gücü Deniz Taşı etkisini uzaktanda olsa yayan bir silahtır muhtemelen. Öyle vücuda temas etmesine gerek kalmadan belirli bir alanı komple etkileyecek(Apoo'nun yeteneği gibi temas yok ama etkiliyor seni.). Sinyal kesici araç gibi açıyorsun ve Kaido ile Linlin iptal.

Amiraller meyve kullanıcısı olduğu için bu silahı koramiral seviyesi tipler kullanır desek; Zoro, Sanji, Jinbe ve Franky bizimkileri her türlü çıkarır o karmaşadan. Yonko tayfasının en güçlüleri de meyve kullanıcısı olduğu için hepsine geçmiş olsun; Impel Down'da Mingo'ya; istedikleri şeyleri içeri sokturmak için ödeme yaparlar, Mugiwaraların yaptıklarını da gazetenden takip ederler.

9 kın bu adamı deviremezse sadece Luffy, Zoro, Law ve Kidin devirmesi zor. Herkes görmezden geliyo ama Yamato da Kaidoya saldırcaktır. Orochinin de girişeceğini düşünüyorum beni nasıl kullanırsın diye.

Hatta Zoro Kaidodan önce birileriyle daha savşçaksa Kaido üzerinde etkisi sadece son hareketten olur. Ben King ya da Queenle dövüşüp sonra elini kolunu sallaya sallaya Kaidoyu kesebileceğini düşünmüyorum

Kaido yerde yığılıdır. Her yer kan içindedir. Marco, Law ve Chopper ağır yaralılarla ilgilenmektedir. Kınların ölüm haberi yayılmıştır ve her yerden hıçkırık sesleri geliyodur. Biri topallayarak Kaidonun yanına gelir. Göz yaşlarını tutamamaktadır.
-Neden böyle olmak zorundaydı baba?
...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık