Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Zamanında Roger'de Lastik Lastik Meyvesi'ni bekleyenler vardı. Ben de şimdi diyorum ki; Lastik Lastik Meyvesi'nin eski kullanıcısı Joy Boy çıkacak.
Meh, olabilir de Joyboyu ne kadar çizecek ki bu adam? Wb, Rogerı falan bile geçiştirdi herif.
Wano sonunda Sanji bir bacağını kaybedecek. Ustasıyla arasında bi bütün oluşacak.
Reis ne zaman bitecek senin Sanji nefretin? :/
O zaman Gomu Gomu meyvesini Raftel'de bulmuşlardır diye ben de ekleyeyim.
Roger evladından çok Shanksa eşya bırakmış desene.

O zaman Gomu Gomu meyvesini Raftel'de bulmuşlardır diye ben de ekleyeyim.
Hımm, muhtemel. Shanks'ın yanında gezdirmesi her açıdan tuhaf tabii.
Meh, olabilir de Joyboyu ne kadar çizecek ki bu adam? Wb, Rogerı falan bile geçiştirdi herif.
Joy Boy'u muhtemelen Raftel Arc'ında fb olarak görürüz. Raftel'i zaten gördüğümüz için artık ayrıntılı bir fb çizebilir diye düşünüyorum.

Hımm, muhtemel. Shanks'ın yanında gezdirmesi her açıdan tuhaf tabii.

Joy Boy'u muhtemelen Raftel Arc'ında fb olarak görürüz. Raftel'i zaten gördüğümüz için artık ayrıntılı bir fb çizebilir diye düşünüyorum.
Serinin altınını buldu. Seriyi erken bitirip eski karakterler için manga çıkarır bu.

Im Sabonun akrabası.
Law veya Bbnin atasıda Xebec.
Kizaru ölecek.
Aokiji hala hükümet için çalışıyor.
Kaidouyu monster trio indirecek.
Büyük savaş balıkadam adasında poseidonla ilgili birşey yüzünden kopacak.
Shankste zamanla ilgili bir meyve var.

Oden'in Günlüğü arc sonu Momo'ya verilecek.

Muhtemelen bunu yapan Hiyori olacak. Momo babasının günlüğünü okuduktan sonra Wano'nun tarihini öğrenmeye karar verecek ve tayfaya katılacak.

Bir ihtimal Momo ülkesinin başında kalırsa Hiyori Wano tarihini öğrenmek için tayfaya katılabilir.

Oden'in Günlüğü arc sonu Momo'ya verilecek.

Muhtemelen bunu yapan Hiyori olacak. Momo babasının günlüğünü okuduktan sonra Wano'nun tarihini öğrenmeye karar verecek ve tayfaya katılacak.

Bir ihtimal Momo ülkesinin başında kalırsa Hiyori Wano tarihini öğrenmek için tayfaya katılabilir.
Yalniz gercekten katilabilir. Hem harf uyumuna da uyuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık