Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

G3'ten bıkmıştım lan. Bizim taburu geç bi süre bütün tugayın silahlarına baktık. Sınır karakollarında bile milletin silahına baktık. Suriye'ye giden çoğu kişinin silahı elimden geçtiydi la. Peh.
MG3 temizlemekten bıkmıştım ben de. Allah belasını versin kullanılmıyor bile silahlar neyini temizliyorduysak her hafta :( Kobra'dan sökmesi bir dert takması bir dert zaten. G3 yine kolaydı. Ama kullanınca acayip uğraştırıyor. Ne pislik bir silahtır..

97 gün çarşı görmedim :ühü: ana nizamiye görevlisiydim nato birliğinde 7 gün çalışıyorduk sabah 8 akşam 8 ve tek kamuflajım vardı kısa dönem olduğum için, çarşı olmayınca izinde olmuyordu lavaboda yıkayıp yıkayıp sabunla (hacı şakir :artiz:) giyiyordum. Maraş'ta yaptım birde yaz döneminde sıcağı düşünün firar mı etsem diye düşünmüştüm :fool: Kalaşnikof vardı bizde aga temizlemesi kolay, taşıması kolay ara ara özlüyorum silahımı :D

2 ay cezalı 14 ay yaptım bende.Bir yıl çarşı görmedim :D Sıkıcı olur diye söför de olmadık.Çarşı yok,yemek yok,sigara yok.Resmen sınırlarda yaşıyorduk tıpkı bizim karakol gibi :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık