Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Sen benim yanıma geleceksin aminium :D Senin Acemi birliğinin ilk günü benim Van'da ki ilk veya ikinci ayım olacak eğer öyle olursa.
Ha seninki kesin benimki ihtimal orası ayrı :D

Şunu paylaşıp sizi gaza getireyim...Korkak bir Komutan, Kahraman bir OnBaşı!
(Ben gaza gelmedim şahsen :D Böyle hikayeler beni gaza getirmez.Lakin gaza geleni vardır.Motive olanı.Beni ancak o olay sırasında o Onbaşı ile beraber omuz omuzayken onun bu tavrını görmek gaza getirir.Öylesi de bize denk gelmez aminium.Ne me lazım öylesi biz oluruz belki.Allah bize kısmet eder bakarsın.
https://onedio.com/haber/gece-baski...tm_campaign=facebook_page&utm_medium=facebook
Eskilere bakıyordum da bu haberi gördüm. Tsk nın sitesinden baktım böyle bir olay yok. Onedionun işgüzerliği gene. 1993te olmamasını geçtim o karakola saldırı dahi olmamış daha.

Askerliği tecil etmeye gidenler olmuştur aranızda. Mezun oldum da üniden. Ne istiyorlar ne kadar istiyorlar bilen varsa desin.

Askerliği tecil etmeye gidenler olmuştur aranızda. Mezun oldum da üniden. Ne istiyorlar ne kadar istiyorlar bilen varsa desin.
Şubeden şubeye farklılık gösterebiliyor istenen belgeler, öncelikle onu belirteyim.

Diplomanın aslını veya onaylı fotokopisini yanında bulundur, hiç aslına bakmayıp direk fotokopisini de alabilirler belli olmaz işleri.

Kimlik fotokopisi olsun bir kaç tane yanında (En az 4 tane olsun derim ben her ihtimale karşı).

Vesikalık fotoğraf kaç tane alırlar bilmiyorum, ben iki tane vermişim vaktinde. (4-6 tane isteyen yerler var diyorlar)

Eğer yedek subaylık başvurusunda bulunacaksan ekstradan transkript isteyebilirler ama tecil edeceğin için gerek olmayacak zaten.

Şubeden şubeye farklılık gösterebiliyor istenen belgeler, öncelikle onu belirteyim.

Diplomanın aslını veya onaylı fotokopisini yanında bulundur, hiç aslına bakmayıp direk fotokopisini de alabilirler belli olmaz işleri.

Kimlik fotokopisi olsun bir kaç tane yanında (En az 4 tane olsun derim ben her ihtimale karşı).

Vesikalık fotoğraf kaç tane alırlar bilmiyorum, ben iki tane vermişim vaktinde. (4-6 tane isteyen yerler var diyorlar)

Eğer yedek subaylık başvurusunda bulunacaksan ekstradan transkript isteyebilirler ama tecil edeceğin için gerek olmayacak zaten.
Ben her şeyden 4 tane alıp gideyim en iyisi. Teşekkür ettim.

Kendini , diplomanı/fotokopisini ve kimliğini/fotokopisini götür yeterli.
Ben vesikalık götürmemiştim ve vermemiştim diye hatırlıyorum sen gene de götür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık