Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Amiralcileri bu kadar ön plana çıkartan saçma sapan yorumlarla adamların ekmeğine yağ süren hater tayfasıdır zaten en başta. O sevilmeyen hater kesimin muz ortaları olmasa amiral lobisi diye bir şey yoktu bile bugün.
Ben One Piece'e çocukken Star TV'de başladım. O zamanın Denizcileri hep tek yiyen isimsiz kişilerdi. En çok da Mihawk'ı sevmiştim. Aklımdan hep keşke güçlü de bir Denizci olsa diye düşünürdüm, hayal kurardım. Korsanlar aşırı güçlü, adaleti kim sağlıyor diye sorgulardım. Sonra yıllar sonra seriyi bulup tekrardan başladım. MF'de çocukluk sorularıma cevap buldum. :)

Ben One Piece'e çocukkten Star TV'de başladım. O zamanın Denizcileri hep tek yiyen isimsiz kişilerdi. En çok da Mihawk'ı sevmiştim. Aklımdan hep keşke güçlü de bir Denizci olsa diye düşünürdüm, hayal kurardım. Korsanlar aşırı güçlü, adaleti kim sağlıyor diye düşünürdüm. Sonra yıllar sonra seriyi bulup tekrardan başladım. MF'de çocukluk sorularıma cevap buldum. :)
Ben Star Tv'de gördüğümde Buggy desteklemiştim direkt Luffy'e karşı.

Ben One Piece'e çocukkten Star TV'de başladım. O zamanın Denizcileri hep tek yiyen isimsiz kişilerdi. En çok da Mihawk'ı sevmiştim. Aklımdan hep keşke güçlü de bir Denizci olsa diye düşünürdüm, hayal kurardım. Korsanlar aşırı güçlü, adaleti kim sağlıyor diye sorgulardım. Sonra yıllar sonra seriyi bulup tekrardan başladım. MF'de çocukluk sorularıma cevap buldum. :)
Okurken duygulandım!

Ben One Piece'e çocukkten Star TV'de başladım. O zamanın Denizcileri hep tek yiyen isimsiz kişilerdi. En çok da Mihawk'ı sevmiştim. Aklımdan hep keşke güçlü de bir Denizci olsa diye düşünürdüm, hayal kurardım. Korsanlar aşırı güçlü, adaleti kim sağlıyor diye düşünürdüm. Sonra yıllar sonra seriyi bulup tekrardan başladım. MF'de çocukluk sorularıma cevap buldum. :)
Ismarlama ahaber başlığı gibi hikaye Sensey bu milletin dnasını çözmüşsünüz saygı duyuyorum

Ben One Piece'e çocukken Star TV'de başladım. O zamanın Denizcileri hep tek yiyen isimsiz kişilerdi. En çok da Mihawk'ı sevmiştim. Aklımdan hep keşke güçlü de bir Denizci olsa diye düşünürdüm, hayal kurardım. Korsanlar aşırı güçlü, adaleti kim sağlıyor diye sorgulardım. Sonra yıllar sonra seriyi bulup tekrardan başladım. MF'de çocukluk sorularıma cevap buldum. :)
Ben One Piece'e çocukken Star TV'de başladım. O zamanın Denizcileri hep tek yiyen isimsiz kişilerdi. En çok da Mihawk'ı sevmiştim. Aklımdan hep keşke güçlü de bir Denizci olsa diye düşünürdüm, hayal kurardım. Korsanlar aşırı güçlü, adaleti kim sağlıyor diye sorgulardım. Sonra yıllar sonra seriyi bulup tekrardan başladım. MF'de çocukluk sorularıma cevap buldum. :) Sonra foruma geldim. Amiralleri seviyordum aslında, ama "amiral > yonko" gibi garip bir argümanı savunan bir fan grubu gördüm. Başlarda tamam dedim, ama sonra keşke güçlü olsalar diye düşündüğüm denizcilerden nefret etmeye başladım. :)

Ben One Piece'e çocukken Star TV'de başladım. O zamanın Denizcileri hep tek yiyen isimsiz kişilerdi. En çok da Mihawk'ı sevmiştim. Aklımdan hep keşke güçlü de bir Denizci olsa diye düşünürdüm, hayal kurardım. Korsanlar aşırı güçlü, adaleti kim sağlıyor diye sorgulardım. Sonra yıllar sonra seriyi bulup tekrardan başladım. MF'de çocukluk sorularıma cevap buldum. :) Sonra foruma geldim. Amiralleri seviyordum aslında, ama "amiral > yonko" gibi garip bir argümanı savunan bir fan grubu gördüm. Başlarda tamam dedim, ama sonra keşke güçlü olsalar diye düşündüğüm denizcilerden nefret etmeye başladım. :)
Daha sonra fanı olduğun karakteri bowling topu yaptılar boşluğa düştün

Arkadaş bırakın algı kasmayı serinin daha başlarında adaleti sağlaması gereken adamlar adaleti bozuyordu.Balta elli morgan kimdi denizci değil miydi? Arlonga kim göz yumuyordu denizciler değil miydi? O zaman adaleti kim sağlıyor dediğinde aaa denizcilerin sağlaması gerekiyor ama bunlar sağlamamış o halde ben neden denizcileri destekliyorum demedin yani bırakın bu işleri :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık