Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Birincisi Rosinante'dir. Bu adam ortalamanın üzerinde sevdiğim bir karakterdi ama özellikle "Serideki en büyük ihaneti gerçekleştiren kişi ?" başlıklı konudaki gereksiz savunma ile bildiğin tiksindiğim bir karakter oldu. Ortada olan bir şeyi inkar edip birde üstüne yaptığı yanlış haklı göstermeye çalışmak birinden soğutmanın en etkili yolu.

İkincisi Luffy'dir. Sevdiğim bir karakter değildi ama sevmediğim bir karakterde değildi. Ama fanlarının yerli yersiz şiddetli, aşırı savunması ile op dünyası içinde en sevmediğim üşbeş karakterden biri oldu.

Üçüncüsü Law'dur. Bu da sevdiğim olmasa bile sevmediğim bir karakter değildi yine ama forumla birlikte buna Luffy dengi, yonko yakıştırması tarzı yorumları görünce soğdum adamdan. Bunun olabileceği maksimum seviye Cavendish ile aynıdır, bir tık fazlasıdır ama daha öte değil bana göre.

Ek olarak Zoro diyenler gizli zoro fanıdır:p Zoro'nun nesini sevdiğiniz de soğdunuz. Zoro sevilecek bir adam değildir çünkü adam değildir:good:
-1

(Yanlış yazmadım)

tabii ki mihawk; bazı arkadaşlar öyle abartarak savunuyor ki birine maaş bağlasanız başka birini kadar övüp savunmaz :D
son zamanlarda (dressrosa'dan beri) da doflamingo. adam zaten on numara bir villian arkadaşlar, bi de sizin adamı cansiperhane bir şekilde savunup extradan tiksindirtmenize gerek yok :D

Onlar da Luffy ve Dof bağlantılı oldukları için ona göre değerlendiriliyorlar yaptıkları görmezden geliyor.E bizde bunu görünce görmezden gelemiyoruz olay bundan ibaret.Adam Dofa ihanet etmemiş olsa belki hain diyecek ama Dofa az bile yaptı diyip alkışlamaya başlıyor buna ne diyorsun ? Başka yerde olsa amiral hayal kırıklığına uğrattı der burda kalkıp amiral övüyor arc boyunca hiçbirşey yapmayan adamı.

Arada bağlantı olduğu için elbette bu kadar öne çıkarıldı.Çünkü luffy fanı ve dof karşıtları bunları da koz olarak kullanıyorlar.Yok Fuji istemedi yoksa gömerdi şuydu buydu.Elle tutulan birşey yok bunun üzerinden alaya alınıyor.

Biz amiral seviyesi değil bak dengi dediğimizde adamların tek argümanı olur mu öyle şey alırdı isteseydi oluyor.Şöyle bir nedeni varmış tam güç sergilememiş vs.Arkadaşım bizim elimizde kesin olaylar var ama karşı taraf söylemlerle %100 haklı olduğunu iddaa ediyor.

Dof amiral buzundan çıkmış,amirale sırtını dönüp bile bile saldırıya geçmiş.Amirale tekme atmış.Amiral indireceğim demiş.Kafesini b.hakisiyle kesemeyen amiral var.Biz bunları öne sürüp dengi diyoruz işkembeden sallayan yok.Ama karşı taraf o amiral yeaaaa Dof 10 gün uğraşsın alamaz.Dof Jozunun tepesine çıksın sabaha kadar alamaz gibi varsayımsal söylemlerle haklı çıkma çabasında.Niye çünkü luffye yenildi bir kere.Kusura bakmayın böyle söylemlere gelemiyorum amiral seviciliği bırakacaklar ilk önce.
Bırakın şu millet fan biz değiliz, biz gömüyorlar diye karşıyız ayaklarını. :D

Yorumlarınızı Dof etrafında şekillendiriyorsunuz ve bu anket sonucu sizin eseriniz. Özellikle senin ve Daredewill'in.

Fuji bir amiral. Ve amiral gücünde olmadığının bi göstergesi yok. Görende Dof'a daldı ayar yedi sanacak. Gerçi Aokiji'ye ayar verdi diyenlerden beklenir. :D

Doffy'nin amiral alabileceğini düşünmenize nedenler oy verenlere (ve bana göre) absürt. Fuji'yi savunanlar senin düşündüğünün aksine nedenleri var. Amiralliği güç olarak düşürmemesi en büyüğü. Ve sizin öne sürdüğünüz nedenler işkembeden sallamaktan da beter bana göre. Her neden öne süren haklı olmaz zaten.

Bırakın şu millet fan biz değiliz, biz gömüyorlar diye karşıyız ayaklarını. :D

Yorumlarınızı Dof etrafında şekillendiriyorsunuz ve bu anket sonucu sizin eseriniz. Özellikle senin ve Daredewill'in.

Fuji bir amiral. Ve amiral gücünde olmadığının bi göstergesi yok. Görende Dof'a daldı ayar yedi sanacak. Gerçi Aokiji'ye ayar verdi diyenlerden beklenir. :D

Doffy'nin amiral alabileceğini düşünmenize nedenler oy verenlere (ve bana göre) absürt. Fuji'yi savunanlar senin düşündüğünün aksine nedenleri var. Amiralliği güç olarak düşürmemesi en büyüğü. Ve sizin öne sürdüğünüz nedenler işkembeden sallamaktan da beter bana göre. Her neden öne süren haklı olmaz zaten.
Luffy'den soğuyor musun? Dürüst ol, Dof gider başkası gelir ama her tartışma Luffy etrafında dönmeye devam edecektir. Karşıda var 40 kişi, ne bekliyorsun 3-5 aşırı yapınca ben Mw'ye ya da o bana yahu bizde abartmayalım mı diyeceğiz? Dofy vs Marco anketini falan bizler mi açtık? Forumun takdiri zamanında o yöndeydi.

Dof'u amiral olmasa da altı gören büyük çoğunluk var. Ne diyelim fanız ama amiral etmez. Senin gibi bir tık altı mı diyelim? Siz Luffy tarafından veya başkaları günü birlik sallarken içinden oh iyi dedi diye geçirmiyor musun. Yahu bir kere Luffy fanlarına sizde abartmayın dediniz mi?

Sorun ne biliyor musun? G4 no mercy ya da ilk g4 gelince falan 40 kişi geyik çevirip sonra tersi bir durumda 3-4 kişi aynısını yapınca gözünüze batması. Forumun acı gerçeği bu. Ben Ace'ye dümdüz söylesem alkış alırım. Garp'a sallasam ortada olur durum. Carrot ve Zoro'da kaç kişi üstüne gitti. Full dalga geçildi. Roci konusunda gereksiz kötüye ihanet olmaz falan. Ama Ace'nin de 40-50 tane koruyucusu olsa bir başkası laf söyleyince değişik bir durum ortaya çıkardı.

Ne yapalım Dofy vs jack açılınca ya bunu Jack alır ama ben fanım Dof'un böyle mi olalım? Craker konusunu ben mi açtım? Wb ailesi konusu falan say say bitmez. marco'yu alamaz mı demeliyim. Sorun gücü değil bir kere onu kabul edin. Sorun sürekli konuşulması. O da tek taraflı bir durum değil. Sen Lufy'den soğumuyorsan onu görmezden geliyorsan sıkıntı sende. Dof'u zaten sevmiyon, 3 yazı olunca yeter yahu oluyor. Mihawk bize ne gösterdi. Bende güçlü çıkacak diyorum. Ama ne gösterdi? Dof'u ona göre daha az yükseltiyoruz.

Luffy'den soğuyor musun? Dürüst ol, Dof gider başkası gelir ama her tartışma Luffy etrafında dönmeye devam edecektir. Karşıda var 40 kişi, ne bekliyorsun 3-5 aşırı yapınca ben Mw'ye ya da o bana yahu bizde abartmayalım mı diyeceğiz? Dofy vs Marco anketini falan bizler mi açtık? Forumun takdiri zamanında o yöndeydi.

Dof'u amiral olmasa da altı gören büyük çoğunluk var. Ne diyelim fanız ama amiral etmez. Senin gibi bir tık altı mı diyelim? Siz Luffy tarafından veya başkaları günü birlik sallarken içinden oh iyi dedi diye geçirmiyor musun. Yahu bir kere Luffy fanlarına sizde abartmayın dediniz mi?

Sorun ne biliyor musun? G4 no mercy ya da ilk g4 gelince falan 40 kişi geyik çevirip sonra tersi bir durumda 3-4 kişi aynısını yapınca gözünüze batması. Forumun acı gerçeği bu. Ben Ace'ye dümdüz söylesem alkış alırım. Garp'a sallasam ortada olur durum. Carrot ve Zoro'da kaç kişi üstüne gitti. Full dalga geçildi. Roci konusunda gereksiz kötüye ihanet olmaz falan. Ama Ace'nin de 40-50 tane koruyucusu olsa bir başkası laf söyleyince değişik bir durum ortaya çıkardı.

Ne yapalım Dofy vs jack açılınca ya bunu Jack alır ama ben fanım Dof'un böyle mi olalım? Craker konusunu ben mi açtım? Wb ailesi konusu falan say say bitmez. marco'yu alamaz mı demeliyim. Sorun gücü değil bir kere onu kabul edin. Sorun sürekli konuşulması. O da tek taraflı bir durum değil. Sen Lufy'den soğumuyorsan onu görmezden geliyorsan sıkıntı sende. Dof'u zaten sevmiyon, 3 yazı olunca yeter yahu oluyor. Mihawk bize ne gösterdi. Bende güçlü çıkacak diyorum. Ama ne gösterdi? Dof'u ona göre daha az yükseltiyoruz.
İyi de sen de tek taraflı bakmışsın. Ben o bölümleri okudum ve o şekilde gaza gelmedim. Kaç hafatadır bekliyorum sonuçları görelim diye. Ama karşı tarafta Luffy'i ezmeye çalışıyor. Hala daha var bir şeyler söyleyenler. Olaya tek taraflı bakma. Hemen ilk sahnede ezenler olduğu gibi tek bir sahneyle cellalenenlerde en az onlar kadar haklıdır.

İyi de sen de tek taraflı bakmışsın. Ben o bölümleri okudum ve o şekilde gaza gelmedim. Kaç hafatadır bekliyorum sonuçları görelim diye. Ama karşı tarafta Luffy'i ezmeye çalışıyor. Hala daha var bir şeyler söyleyenler. Olaya tek taraflı bakma. Hemen ilk sahnede ezenler olduğu gibi tek bir sahneyle cellalenenlerde en az onlar kadar haklıdır.
Tamam aynı şey işte. Sorun burada Dofcular suçlu denmesi. Yani Luffyci kesim piyasada yok. Hırsızın hiç mi suçu yok? Ben dedim zaten, ne Mw bana ne ben ona abartmayalım demeyiz, çünkü karşıda güçlü bir taraf var. Ya da başkasına. Çünkü luffy tarafına bunu diyen yok. Ama burada biz asılıyoruz. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık