Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565

Üye silindi 1004

Dof fanlarından niye bu kadar bezmiş insanlar Mihawk fanları dururken. Galiba ben yokken Dof fanları ortalığı ateşe vermiş.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hadi Marco'yu anlıyorum ancak Fujitora ve Jinbei 'yi anlamıyorum. Neden bu ankete konur ki? Elle tutulur fan görmedim. Bunların aşırı fanları olsa bence iyi olurdu , savunmalarını görmek isterdim . Ankete onların yerine Garp ve Shanks konulmalıdır .Shanks yine almasa da Garp oy alır .Çünkü ondan da soğutanlar var bence.

Hadi Marco'yu anlıyorum ancak Fujitora ve Jinbei 'yi anlamıyorum. Neden bu ankete konur ki? Elle tutulur fan görmedim. Bunların aşırı fanları olsa bence iyi olurdu , savunmalarını görmek isterdim . Ankete onların yerine Garp ve Shanks konulmalıdır .Shanks yine almasa da Garp oy alır .Çünkü ondan da soğutanlar var bence.
Böyle anketlerde abuk sabuk seçenekler oluyor zaten.
Konu açılalı 2 sene olmamış, Enel mesela 23 oy almış.
Ulan sitede toplasan 3 tane Enel fanı var, en azılısı benimdir, ben de Enel meselesi üzerine tartışalı 4 sene falan olmuştur en son. Bakıyorum yeni üyeler Enel'e oy atmış, ulan sen nerede Enel fanı gördün de soğudun? :D Hangi karakteri sevmiyorsun anketine dönmüş işte.
Ankette Jinbei var mesela Garp yok. Jinbei fanı var mı la? Ciddi ciddi bu sitede kim Jimbe fanı biri beni @leye bilir mi, bak sevdiğin demiyorum, nasıl @Alpamis Luffy fanı, nasıl @Millennium Wizard Dof fanı, kim ulan bu Jinbe fanları?

@Master of Puppets

Anket sadece siteyi mi baz almış bilmiyorum da, Mangaturk'de bir ara Enel seviciliği kol geziyordu, özellikle 2013-2014 zamanları amiral-yankou seviyesi aşağısını olduğunu iddia edemezdin bile. Dünya hükümetinin anasını beller deniyordu.

Ona göre verilmiştir belki. Tabii sadece siteyi kaplıyorsa bilemiyorum.

Ulan sitede toplasan 3 tane Enel fanı var, en azılısı benimdir, ben de Enel meselesi üzerine tartışalı 4 sene falan olmuştur en son. Bakıyorum yeni üyeler Enel'e oy atmış, ulan sen nerede Enel fanı gördün de soğudun? :D Hangi karakteri sevmiyorsun anketine dönmüş işte.
Ankette Jinbei var mesela Garp yok. Jinbei fanı var mı la? Ciddi ciddi bu sitede kim Jimbe fanı biri beni @leye bilir mi, bak sevdiğin demiyorum, nasıl @Alpamis Luffy fanı, nasıl @Millennium Wizard Dof fanı, kim ulan bu Jinbe fanları?
Sanji de çok oy almış mesela. Sanjinin fanları değil kendisi sıkıntı daha çok. Fanlarına fırsat vermiyor koçum ya. Koca yürekli kaypak :)

Üye silindi 1004

@Master of Puppets

Anket sadece siteyi mi baz almış bilmiyorum da, Mangaturk'de bir ara Enel seviciliği kol geziyordu, özellikle 2013-2014 zamanları amiral-yankou seviyesi aşağısını olduğunu iddia edemezdin bile. Dünya hükümetinin anasını beller deniyordu.

Ona göre verilmiştir belki. Tabii sadece siteyi kaplıyorsa bilemiyorum.
Öyle bir site mi vardı? Muhteşem adamlarmış ortalıkta Enel Dünya Hükumetinin anasını beller diye gezen bir kitle muhteşem.

Sanji de çok oy almış mesela. Sanjinin fanları değil kendisi sıkıntı daha çok. Fanlarına fırsat vermiyor koçum ya.
Uzun zamandır bi cümleye bu kadar hak vermemiştim. Sanji senaryo kurbanı oldu.

Katılıyorum . Ankette "aşırı fanlar" denildiği zaman karakterin fanlarını 10-15 üzerinde görmen lazım .Bir tane Jinbei profili olan üye var ama fanı mı bilmiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık