Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Arlong vs. Nami

Arlong vs Nami

• Kullanılan toplam oy
    104
Usoop babasını geçecektir. Tayfanın en güçsüz üyesi ise Oda onaylı Usopptur.

Odanın o sözünü biliyorum ama Usopp hep en güçsüz kalmaz bence. Yani korsanlar krali tayfasındaki herkes Dofu alabilecek seviye olursa çok fazla olur bence. Namide falan o potansiyeli görmüyorum yani :( Tabi bendeki biraz iç güdü.

Onu 1-2 mesaja hitaben yazdım takma :)

Anlamadım hacı?
Arlong Impel downdaydı en son. Yani gelişmemiştir diyorum kısaca:D

Bence yükselmesi gerekiyor Yonkou arclarına girmişken 2 3 arca o seviyeye gelemezse Grand Line'a geri dönsün
Çok olur hacı bence. Tayfadaki en güçsüz elemanlar bile Dof'u alabiliyor. Luffy falan iki amiral tekler o zaman. Yani Namiyi Jack'i falan döverken hayal edemiyorum :(

Ha anladım pardon. Hacı şöyle diyeyim, Crocodile'de İd'deydi ama çıktığında haki kullanmaya başladı. Tabi ters etkide yapabilir tıpkı Daz Boneste olduğu gibi bilemeyiz.
Croco çıkar çıkmaz haki kullandı mı? O konuda bilgi yok diye hatırlıyorum. Kullandıysada ben kaçırdım sanırım.
Croco'ya oda biraz iade-i itibar yaptı aslında. Beyazsakalla dövüşen bir schibukai olarak saçma sapan ( güçten baya düşerek) bir şekilde yenilmişti. Onu düzeltti sanki biraz. Arlong'un gücü aynı kalmışsa bile iyi bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık