Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Arlong vs. Nami

Arlong vs Nami

• Kullanılan toplam oy
    104
Odanın o sözünü biliyorum ama Usopp hep en güçsüz kalmaz bence. Yani korsanlar krali tayfasındaki herkes Dofu alabilecek seviye olursa çok fazla olur bence. Namide falan o potansiyeli görmüyorum yani :( Tabi bendeki biraz iç güdü.

Arlong Impel downdaydı en son. Yani gelişmemiştir diyorum kısaca:D

Çok olur hacı bence. Tayfadaki en güçsüz elemanlar bile Dof'u alabiliyor. Luffy falan iki amiral tekler o zaman. Yani Namiyi Jack'i falan döverken hayal edemiyorum :(
Yonkou'nun adamlarının hepsi aynı güçte değilki Nami Jack'i falan alır demiyoruz sence bizim tayfada Zoro ile Usopp'un Shanks'ın tayfada da Beckmann ile Yasopp'un seviyesi aynı mı? Zoro içinden geçer usopp'un Beckmann'da Yasopp'un arada ki fark o kadar Eustass arkadaşın dediği gibi 2 3 arc'a yasopp seviyesinde olur dedik.Yani Yonkou'nun en güçsüz adamları ile baş edebilecek seviyede olur.

Yonkou'nun adamlarının hepsi aynı güçte değilki Nami Jack'İ falan alır demiyoruz sence bizim tayfada Zoro ile Usopp'un Shanks'ın tayfada da Beckmann ile Yasopp'un seviyesi aynı mı? Zoro içinden geçer usopp'un Beckmann'da Yasopp'un arada ki fark o kadar Eustass arkadaşın dediği gibi 2 3 arc'a yasopp seviyesinde olur dedik.Yani Yonkou'nun en güçsüz adamları ile baş edebilecek seviyede olur
Anlaşamadığımız nokta şu ki, bence Yasopp Shanks'ın en güçlü üç adamının içinde. Bu Mangada geçiyor muydu hatırlamıyorum ama aklımda hep böyle kalmış. Yonkou'nun güçsüz adamlarını Nami kesin geçecek ama asla as adam seviyesi olmaz bence.

Anlaşamadığımız nokta şu ki, bence Yasopp Shanks'ın en güçlü üç adamının içinde. Bu Mangada geçiyor muydu hatırlamıyorum ama aklımda hep böyle kalmış. Yonkou'nun güçsüz adamlarını Nami kesin geçecek ama asla as adam seviyesi olmaz bence.
Öyle bir şey yok en güçlü 3 adam falan diye Usopp/Yasopp/Van Augher seviyelerinde adam ilk 3 değil ilk 5'e bile giremez Yasopp hikaye gereği.Kısacası Luffy/Shanks/Teach Beckmann/Zoro/Shiliew gibi gider Sanji/xxx/xxx Sanji gidipde Yasopp veya Augher ilemi kapışıcak lütfen ama :D

Yasopp ben as adamlardan biriyim imajı verdi hep. Tayfaya ilk katılan üye olması veya hep Shanks'a yakın durması ile falan. Yani ilk üçte çıkmazsa baya şaşırım ben. Biraz beklenti meselesi yani :/
İşte ona aldanmamak gerek Usopp'ta tayfaya katılan 4. kişi ama bir Sanji bir Brook veya bir Franky değil en azından güç olarak he tayfaya yardımı dokundu hemde fazlasıyla say say bitmez ama birde ODA'nın açıklaması var.

Serinin geldiği konum ve ilerleyiş itibariyle Nami olması lazım ama Nami öyle bir izlenimi hiç vermedi şu an.İnsan Arlong'un arkasına koyamıyor yan yana koyduğu zaman.Bu da mangakanın suçu.Nami hiç güçlenmiş imajı çizmiyor hala birileri tarafından kurtarılıyor.Öyle bulut yapmakla olmuyor fiziksel olarak gelişim nerede göstermeli.Usopp bile en basitinden kas sergiliyor adam.Rakiplerini yeniyor ama göze güçlü gelmiyor Nami.Yıldırımı basarken sanki bir Bugs Bunny izliyormuş havası alıyorum öyle karakterler gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık