Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 247 60.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 165 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    412
Ya Ormanadam Akainu'yu değil Dragon'u kastettiyse ? :hmm:
Valla bir Amiral Devrimci ajanı çıkacaksa bu kişi o olabilir. Ters köşe olur. Aokiji ve Fuji devrimci çıkmayacak kadar farklı karakterler. Kuzan yeraltına girince başka şeylerin farkına iyice vardı. Fuji ise Akame Ga Kill'deki Run gibi, sorunları içeriden halletmek isteyen bir kişilik. Ama onun yerine Koramirallerden bir ajan çıkma olsaılığı, hatta 2 Amiral adayından en az birinin ajan çıkma olasılığı daha yüksek.

Ama Aramaki Luffy'nin kellesini almaktan bahsediyordu. Zannetmiyorum.

Ben de kime benzetiyorum diyom
Dudak duruş sigara içişi filan aynı. Saçlara jöle sürme dağınık olsun...

Modlar uyarı çaksa iyi olacak artık. Önceki mesaj da benim mesaj da silinmiş, altına bir uyarı da vermeyince halen daha millet yalamaki deyip duruyor.
Silinen mesajı alıntıladığın için senin mesajın da siliniyor. Bu mesajın da silinecek.

Yalamaki, Yav-shanks tarzı tabirler kullanmayın. Eğer belirli bir karaktere nefretiniz varsa nefret köşesinde içinizi dökebilirsiniz.
Bu tarz tabirlerin devamlı kullanılması durumunda işlem yapmak zorunda kalacağız.
Karakterleri eleştirmek serbest ama bunu sulandırmayacak şekilde yapın. Baktınız kendinizi tutamayacaksınız şu konuya geçebilirsiniz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 4)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık