Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 60.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 162 39.5%

• Kullanılan toplam oy
    410
Heyecanla bekliyoruz kendisini. Karakteri Fuji'nin tam aksi olacaktır. Daha önce Kuzan ile Sakazuki'de olduğu gibi. Amirallerde daima iyi, kötü ve çirkin bulunmalı. Çirkin yine Kizaru tabi. :/

Çoğu kişi gibi ben de bu aktörden esinlenme bir tip bekliyorum. Zaten aşırı karizma çizdiğini söylemiş. Toshiro Mifune de az karizma değil hani.

Eline sağlık Smoker. Yakın zamanda güncelleyeceksin gibime geliyor. Az kaldı.
bu fotodaki Tatsuya Nakadai değil mi ?

Heyecanla bekliyoruz kendisini. Karakteri Fuji'nin tam aksi olacaktır. Daha önce Kuzan ile Sakazuki'de olduğu gibi. Amirallerde daima iyi, kötü ve çirkin bulunmalı. Çirkin yine Kizaru tabi. :/

Çoğu kişi gibi ben de bu aktörden esinlenme bir tip bekliyorum. Zaten aşırı karizma çizdiğini söylemiş. Toshiro Mifune de az karizma değil hani.

Eline sağlık Smoker. Yakın zamanda güncelleyeceksin gibime geliyor. Az kaldı.
Karakteri veya oyuncuyu tanımıyorum ama Ryokugyu için biraz sert biri gibi duruyor ama Ryokugyu daha neşeli bir kişiliği var.

Ulan nasıl bir dumura uğradım, daha önce tartışılmıştır kesin ama bu abinin animedeki ses seçimi beni bitirmişti. Cuk oturmuş gibi hissetmiştim karaktere, Nisan 2020'de ölmüş abi. RIP diyelim, o kısa sahneyi izler izler anarız.

Bir yanım çıkacak öyle şeyler yapacak ki şuana kadar düşünülen güç karşılaştırmalarını ezip geçecek, diğer yanım o kadar önemli olsa şimdiye kadar tanıtılırdı seri finale giriyor son savaşta bir iki şey yapar sonra ölür gider diyor. Artık bir şeyler yap be adam. Yap ki görelim nasıl bir karaktersin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık