Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 247 60.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 165 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    412
Meyvesi sanki crocoboyun tam zıttı hatta antisi gibi. Kuraklaşmaya karşı yeşertme, ikisi de suyu çekiyor. Aman neyse. Mihawk korumasında geziyor Croco ne olabilir ki en fazla. Bir an hayal kurdum.

Meyvesi sanki crocoboyun tam zıttı hatta antisi gibi. Kuraklaşmaya karşı yeşertme, ikisi de suyu çekiyor. Aman neyse. Mihawk korumasında geziyor Croco ne olabilir ki en fazla. Bir an hayal kurdum.
Bunlara vs yaptırdın mı "Yumurta mı tavuktan çıkar tavuk mu yumurtadan çıkar" sarmalına giriyor insan. Croco mu Aramaki'yi kurutur yoksa Aramaki mi Croco'yu yeşertir ? Ben horoz misali ikisine de sallar geçerim :D

Bu karakteri anlamak için Ronin Gaiyi bilmek lazımmış . Filmdeki Aramaki ile bizim Amiral hareketleri tavırlarıyla bile aynı . Boş konuşan , saçma hareketler yapan ama güçlü biri .

Tek kusuru kutsal ejderlere olan hayranlığı . Buda kendisini en sevilmeyen Amiral yapıyor . Özellikle Kuzandan sonra iyice dibi gördü .

Yeteneği en sıkıntılı amiral bu namussuz. Ne kadar vurursan vur ortamda enerjisini alabileceği birileri olduğu takdirde hem Haki'si yenileniyor hem de hasarı sıfıra indiriyor. Bu itin Wano'da ölmesini ve meyvesini de Hiyori'nin yemesini isterdim. Wano'yu yeniden yeşillendirirdi.

Yukarıdakileri okuyunca doğru. Bu adam kutsal köpek koruyucusu. Muhtemel rakibi sabo olur o zaman. Muhtemelen bizim tayfanın rakibi olamayacak araya başkası girip bunu ben hallederim falan diyecek bir yerde. Aksi durum çok kötü olur. Ne kesme ne yıldırım ne tekme tokat işlemez bu herife.

Yaşına göre güç biçmiş buna. 10 15 yaş rahat küçüktür eski üçlüden. Gebermezse bu süreçte bolca pişerek kıvama gelebilir. Yeteneği çok kullanışlı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık