Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Shingeki no kyojin başladım da bunun bu ovaları specialleri kafamı karıştırdı.3 tane ovası var gözüküyor ama divxplanette ve online sitelerde 4 bölüm.Ve sanırım filmler falan da hiç çevrilmemiş.13.5 bölüm izleyeceğim seri bitmeden ama onun dışında sırasıyla nasıl izlemem gerektiğini söyleyebilecek olan var mı ?
Seriyi bitirdikten sonra ilk 3 ovayı izle, bunlar belirli bir devamlılığı olmayan her biri kendi içinde seriyle ilgili ufak detaylar veren bölümler, birbirleriyle bağlantılı değiller,

4. bölüm olarak görünen ise 2 bölüm olarak planlanan yeni ova projesinin ilk bölümü, bu iki bölüm birbiri ile bağlantılı olup Erwin ve Levi karakterlerinin geçmişini anlatacak, ama bunu şuan izlemeni tavsiye etmem çünkü devamı olan bölüm nisanda çıkacak, çıkınca ikisini birlikte izlersin,

Filmlerin pek bir numarası yok, birinci film ilk 13 bölümün özeti, ikinci film ise sonraki 12 bölümün özeti olacak, yeni bir şey sunmuyorlar yani, ve zaten ilk film daha kasımda Japonya'da gösterildi, internete düşmesi altyazı gelmesi falan 6-7 ay sürer, diğeri de haziranda yayınlanacak..

Ciddi anlamda kaliteli bir yapım. Hem animasyon olarak hem de hikaye olarak çok iyi.
Bu konuda Mahir'e hak vermemek elde değil. İlk bölümü ben de bir ara izliyim demiştim ama kızın göğüsleri sıktığı sahnede dayanamayıp kapatmıştım. Aradan geçen süre sonrası unutup tekrar başladım ama şimdi seriye çok daha farklı gözle bakıyorum. Ana karakter apayrı bir olay. Mangasına başlamamak için kendimi zor tutuyorum desem yeridir :D

Nanatsu no Taizai baya iyi ya. Şu ağlak prenses olmasa epey eğlenceli kaliteli bir seri. :D Şuan diğer günahları çok merak ediyorum. :D

Seriyi bitirdikten sonra ilk 3 ovayı izle, bunlar belirli bir devamlılığı olmayan her biri kendi içinde seriyle ilgili ufak detaylar veren bölümler, birbirleriyle bağlantılı değiller,

4. bölüm olarak görünen ise 2 bölüm olarak planlanan yeni ova projesinin ilk bölümü, bu iki bölüm birbiri ile bağlantılı olup Erwin ve Levi karakterlerinin geçmişini anlatacak, ama bunu şuan izlemeni tavsiye etmem çünkü devamı olan bölüm nisanda çıkacak, çıkınca ikisini birlikte izlersin,

Filmlerin pek bir numarası yok, birinci film ilk 13 bölümün özeti, ikinci film ise sonraki 12 bölümün özeti olacak, yeni bir şey sunmuyorlar yani, ve zaten ilk film daha kasımda Japonya'da gösterildi, internete düşmesi altyazı gelmesi falan 6-7 ay sürer, diğeri de haziranda yayınlanacak..
Çok teşekkürler doyurucu bir açıklama oldu.Picture special falan indirmiştim 10 dakikalık ama onlara hiç bulaşmayım en iyisi.Zaten ovalar dışında türkçeye çevrilmemiş diğerleri.

Bir anime vardı küçükken izliyordum. Kız vardı boncuk mu top mu ne dolduruyordu görev başına, Domuza mı ne dönüşüyordu yeteri kadar görevi yaparsa bir dilek hakkı mı ne vereceklerdi yapamazsa hep domuz olarak kalacaktı :S Hatırlayan varsa bir yazsın hele.

JamesLogan

Bir anime vardı küçükken izliyordum. Kız vardı boncuk mu top mu ne dolduruyordu görev başına, Domuza mı ne dönüşüyordu yeteri kadar görevi yaparsa bir dilek hakkı mı ne vereceklerdi yapamazsa hep domuz olarak kalacaktı :S Hatırlayan varsa bir yazsın hele.
Hahahah konusu güzelmis :D

Anime tarıhı kactı onun

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık