Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Ekleyeyim listeye ^^

Hellsing Ultimate.
Onu izledim.Aslında adını unuttuğum çok seri var izlediğim de.Uzun zamandan beri kaliteli seri bulamıyordum buraya yazdım konusu varken :D

Ciddi anlamda kaliteli bir anime. Her bölüm 2-3 mangadan oluşuyor, çizimleri çok iyi, sürükleyiciliği çok iyi, karakterleri çok çok iyi... 12 bölüm yayınlandı şu ana kadar hastası oldum, güncelden takip ettiğim iki animeden birisi. Diğeri de World Trigger. Nanatsu no Taizai fantastik kurgu sevenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir yapım bana göre. :D
Aslında güncel takip sevmiyorum ama bakıcam.Senin 3 büyükler dışındaki yorumlarını seviyorum :D

Ciddi anlamda kaliteli bir anime. Her bölüm 2-3 mangadan oluşuyor, çizimleri çok iyi, sürükleyiciliği çok iyi, karakterleri çok çok iyi... 12 bölüm yayınlandı şu ana kadar hastası oldum, güncelden takip ettiğim iki animeden birisi. Diğeri de World Trigger. Nanatsu no Taizai fantastik kurgu sevenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir yapım bana göre. :D
World Trigger çok kötü değil mi ya :( Birkaç bölüm izleyip bıraktım ben direk. Güzelleşiyor mu sonra.

Shigatsu wa Kimi no Uso izleyin.Garip bir mutluluk veriyor seri.10. ve 11. bölümler şahaneydi.
Acayip korkuyorum şu anime aşk üçgenlerine felan bağlayacak diye. Her bölüm o korkuyla açıyorum ama harika bir bölümle bir süreliğine endişemi unutturuyor.

World Trigger çok kötü değil mi ya :( Birkaç bölüm izleyip bıraktım ben direk. Güzelleşiyor mu sonra.
Çizimleri, karakterlerin verdiği tepkiler, espriler vs aşırı kötü, berbat yani. Toei imzası var normaldir. Ancak kurgusu ve hikayenin işlenişi baya iyi. En azından gizem unsurunu çok güzel taşımasını biliyor. Ciddi ciddi merak ediyorsun ne olacak diye. :D

Çizimleri, karakterlerin verdiği tepkiler, espriler vs aşırı kötü, berbat yani. Toei imzası var normaldir. Ancak kurgusu ve hikayenin işlenişi baya iyi. En azından gizem unsurunu çok güzel taşımasını biliyor. Ciddi ciddi merak ediyorsun ne olacak diye. :D
O dışardan gelen yaratıklara katlanabilsem yine izlerdim de pokemondan hallice olmuş onlar. Bir ara yine şans vereyim madem.

O kısımlar harbi kötü, baya baya kötü, o yüzden muhakkak izleyin diye ısrar etmiyorum farkındaysanız :D
Aynen. Hele bir yer vardı. O gözlüklü çocuk normal bir şey diyecekti. Konuşmaya başlamadan 30-40 sn aval aval baktı, sonra söyledi. Söylediği de alelade bir şey. Toei cidden acımıyor. :D Konusu bana da enteresan gelmişti zaten ama sırf konusu için katlanamamıştım diğer eksikliklerine. Yine de 1-2 bölüm daha izleyelim bakalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık