Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Roronoa Zoro

Beyler bu Psyho-pass'ın 2. sezonu da var herhalde değil mi ? İzlediğim sitede 2. sezona 4 bölüm çekmişler. Hala devam eden güncel bir anime mi yoksa orda bıraktılar mı bilgisi olan var mı ?

Beyler bu Psyho-pass'ın 2. sezonu da var herhalde değil mi ? İzlediğim sitede 2. sezona 4 bölüm çekmişler. Hala devam eden güncel bir anime mi yoksa orda bıraktılar mı bilgisi olan var mı ?
2.sezonu devam ediyor hala güncel.İzlemedim daha ama ilk sezonla çok alakası yok olay örgüsü bakımından.Bitirilmesi gereken hikaye ilk sezonda bitiriliyor.Muhtemelen ilk seri kadar iyi değil hatta zorlama bir hikaye bile olabilir henüz bakmadım.Sen ilk seriyi bitir onu kafana takma zaten yeterince tatmin olacaksın.

Roronoa Zoro

2.sezonu devam ediyor hala güncel.İzlemedim daha ama ilk sezonla çok alakası yok olay örgüsü bakımından.Bitirilmesi gereken hikaye ilk sezonda bitiriliyor.Muhtemelen ilk seri kadar iyi değil hatta zorlama bir hikaye bile olabilir henüz bakmadım.Sen ilk seriyi bitir onu kafana takma zaten yeterince tatmin olacaksın.
İlk seri bitti :D 2 günde yedim bitirdim. Güzel seriydi hoşuma gitti gerçekten. İlk başta bir Cowboy Bebop izlenimi aldım konudan konuya, konudan konuya tarzında.. Aman dedim böyle devam etmesin. Sonraları bağladılar iyi oldu :good:

2. sezona hiç başlamıcam o zaman. Sezon bittiğinde izlerim. Zaten bitmemiş animeleri izlemek hoşuma gitmiyor. Şimdi Claymore' a geçeceğim sanırım.

İlk seri bitti :D 2 günde yedim bitirdim. Güzel seriydi hoşuma gitti gerçekten. İlk başta bir Cowboy Bebop izlenimi aldım konudan konuya, konudan konuya tarzında.. Aman dedim böyle devam etmesin. Sonraları bağladılar iyi oldu :good:

2. sezona hiç başlamıcam o zaman. Sezon bittiğinde izlerim. Zaten bitmemiş animeleri izlemek hoşuma gitmiyor. Şimdi Claymore' a geçeceğim sanırım.
4 bölümünü izledim 2. sezonun ve kesinlikle ilk sezonu bitirmis birisinin izlemesi gerektigini düsünüyorum. Ilk basta ben de yukaridaki arkadas gibi zorlama bir hikaye olur diye düsünmüstüm ama serinin eski kalitesinden bir farki yok. Yine güzel bir kurgu yine basarili bir kötü karakter. Ki ilk sezonda karakter gelisimini tamamlamis Akane bayagi sasirtici olabiliyor, ciddi ciddi kiz havali bile gelmeye basladi bana.

müziklerinden kurgusuna kadar 10 numara bir seri. İlk başta bir şey anlamasan da devam et sadece o Jormungand'ın ne olduğunu anladığına bile değecek :D
Valla seriye de kokoya da hayran kaldım.Jonahta resmen bizim lawın küçüklüğü. :D İlk sezonun açılışı çok hoş.Bölüm sonlarındaki koko şarkısı falan harika.
Karakterler black lagoon gibi sağlam olsa bence ondan çok daha iyi bir seri olacakmış.Koko ve birkaç karakter dışında o ayarda karakter yok.Seride geçen herşey gerçeklerden alınma.Eserin sahibi bu konuları baya araştırmış işkembeden sıkmıyor.Yeni sovyetler birliği,başarısız arap baharı (ki orada da biraz ironi yapılıyor ) gibi olaylar ilerde gerçekleşmesi muhtemel olaylar.Jormungand olayı da zaten şu an seride karakterlerin verdiği tepkilere yakın biçimde ilerliyor.İmkansız falan deniyor ama ünlü bir firma yakın zamanda o seviyede bir tane üretebileceğini açıkladı.Bazı bilim adamları hala bu olayı tartışıyor şu an güncel sayılabilecek bir mesele.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık