Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Akame-ga-Kill

KONU : Tatsumi, köyünü açlıktan ve hastalıktan kurtarmanın bir yolunu bulmak için merkeze göç eden bir savaşçıdır. Merkeze geldiği ilk günlerde merkezdeki insanların pisliğini anlar ve merkezi bu pislikten kurtarmak için Night Raid isimli suikastçi ekibine katılır.İllede Arkadaş diye vurgulanmaya kan göstermekten çekinilmeyen gayet etkiliyici bir anime izlerseniz pişman olmazsiniz one piece naruto gibi animelerden hiç zevk almazken anime izleme şevkimi geri getiren bir yapim olmuş çok beğendim

Akame-ga-Kill

KONU : Tatsumi, köyünü açlıktan ve hastalıktan kurtarmanın bir yolunu bulmak için merkeze göç eden bir savaşçıdır. Merkeze geldiği ilk günlerde merkezdeki insanların pisliğini anlar ve merkezi bu pislikten kurtarmak için Night Raid isimli suikastçi ekibine katılır.İllede Arkadaş diye vurgulanmaya kan göstermekten çekinilmeyen gayet etkiliyici bir anime izlerseniz pişman olmazsiniz one piece naruto gibi animelerden hiç zevk almazken anime izleme şevkimi geri getiren bir yapim olmuş çok beğendim
1 gün içinde 16 bölümü bitirip ek olarak 53 bölümlük mangasını bitirdim. şimdi 1 ay bekleyeceğim ://

HSD kenichi takip ediyorum. Mangası daha çok hoşuma giden serilerden
geleyim neden bu konuda olduğuma. İzleme listemdekiler şunlar

-claymore
-Code Geass
-Kyoukai no Kanata
-kill la kill
-full metal panic
-black lagoon
-hajime no ippo
-Hyouka
-lovely complex
-special a
-Angel beats

bunlar hakkında yorum yapacak var mıdır bir izleme sırasına koymam gerek
Kenichi seviyorsan ippo iyi gider sana, strateji-akıl oyunu için code geass, fantastik kurgu için claymore, komedi-dram için angel beats, gündelik yaşam için hyouka..

http://bolaykimfansub.com/anime-cal...shi-koukousei-no-nichijou-turkce-alt-yaziyla/

wholock

Toriko'ya başlamayı düşünüyorum da animesi nasıl güzel mi yoksa direkt mangadan mı başlayayım?

wholock

Mangaya başlayayım o zaman hem anime de çok vakit alıyor zaten. Mangada güncel olunca animeye de bakarım.

Toriko'ya başlamayı düşünüyorum da animesi nasıl güzel mi yoksa direkt mangadan mı başlayayım?
Anime'de çok fazla şeyi çıkartmışlar kan yok kopan kolllardan falan kan akmıyor :D Sonra filler cidden çok bölüm içinde hele sonu off of sonunu tamamen değiştirmişler ya kafayı yersin. Hiç uğraşma direk mangadan başla temiz temiz.

Kill la kill hep aynı düzeyde mi gidecek ? Kız evde gırgır şamata kahvaltı yapar,sonra okula gider kavga eder,sonra eve gelir yine gırgır şamata yemek yer ve uyur.10.bölümdeyim,farklı hiç bir şey olmadı ve sıkıldım.Akame ga kill yardır yardır izledim izletti de.Ama bu sıktı.Sürekli yok 2 yıldız kavga yok 3 yıldız kavgası falan.Bu şekil gidiyorsa bırakıcam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık