Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Ryner Lute

cevaplar için çok çok teşekkür ederim

Slam Dunk ve Beelzebub bu ikisini izlemiştim özellikle slamdunk gerçekten güzeldi bazı yerlerde gülmekten gözümden yaşlar gelmişti

gintama 3-5 bölüm kadar izledim ama hiç gülmedim :mad: ilerisi güzelse izlemeye devam edebilirim bu animenin ilerisi nasıl ?

diger önerilen animeleri daha önce izlemedim onlara bakacağım
teşekkürler

Unknown

cevaplar için çok çok teşekkür ederim

Slam Dunk ve Beelzebub bu ikisini izlemiştim özellikle slamdunk gerçekten güzeldi bazı yerlerde gülmekten gözümden yaşlar gelmişti

gintama 3-5 bölüm kadar izledim ama hiç gülmedim :mad: ilerisi güzelse izlemeye devam edebilirim bu animenin ilerisi nasıl ?

diger önerilen animeleri daha önce izlemedim onlara bakacağım
teşekkürler
İlk iki bölüm fillerdır zaten o yüzden bende başta sevmemiştim ama benim için OP ile eşit derecede olan serilerden biridir Gintama..

Güzeldir ama ilk bölümlerde ciddiyetsiz bir anime olarak gelebilir. Kesinlikle öyle değil. Zaman olaylarına girip de içine etmeden çıkması bile yeterli benim için. Ana karakterin girdiği bir çıkmaz da var. Olağanüstü. Bayılacaksın oraya.
Zamanda yolculuk, zaman paradoksları falan seviyorsan kesinlikle izlenmesi gereken bir yapım..
Teşekkürler yorumlar için. İndirmeye başlıyorum o zaman :D

süper güç içermeyen yada az içeren zankyou no terror tarzı film tadında anime önerebilecek var mı?
Psycho-Pass tam istediğin özelliklere uyuyor, onun dışına tam olarak aynı tarz olmasalar da gizem, gerilim, dedektiflik, strateji gibi unsurları barındıran ve gerçekliğe yakın olan şu seriler var; Steins;Gate, Btooom!, Hyouka, Another..

Yondemasuyo Azazel-san.
Garip, eğlenceli bir seri. Bölümler 10'ar dakika. Çerezlik izlenebilir.
[YOUTUBE]fOz89LCRr6k[/YOUTUBE]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık