Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

naruto'nun ilk serisini indirmem lazım fansub sitelerinin hepsinde linkler kırık baya bir araştırdım ama bulamadım bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?(hardsub arıyorum)

Boku no Hero Academia idare eder ya. Öyle çok övülecek bişey yok ama One Piece yerine bunu izlerim daha iyi.

Unknown

Boku no Hero Academia shounen olarak gelecek vaad ediyor. Hele ki izlencek bir şey kalmadığını düşünürsek.
Not: Gelecek vaad ediyor da 13 bölüm yapmasalar şunu daha tatlı olucak.

Boku no Hero Academia yeni izledim. Evet güzel ama ne bileyim evet ana karakter güçsüz olabilir de bu kadar da pasif olabilir mi? Ama izlerim yani güzel gibi bir de Bungou Stray Dogs izledim. Oda değişik ben severim öyle değişik şeyleri gizem mizem.. :D

Boku no Hero Academia yeni izledim. Evet güzel ama ne bileyim evet ana karakter güçsüz olabilir de bu kadar da pasif olabilir mi? Ama izlerim yani güzel gibi bir de Bungou Stray Dogs izledim. Oda değişik ben severim öyle değişik şeyleri gizem mizem.. :D
Mangasına da bak. Onun da çizimleri fena değil. Daha önce shounen jump sohbet konusunda da geçmişti yanlış hatırlamıyorsam. Mangakası da 10 küsür yıl önce Oda'ya Smoker çizimi gönderen elemandı.

Unknown

Sakamoto desu ga?
Tamam kabul biraz saçma ve hafif shounen ai parçaları serpiştirilmiş olsa da (tam olarak öyle şeyler olmuyor da karakterin kendisi ve hareketleri ve diğer erkeklerin hareketleri hele 3 lünün "kalbini çaldırdın" falan demesi hoş değildi.) yine de baya komik ve absürd bir seri olacağa benziyor. İzlerken ne oluyor lan orada dedim birden fazla ve genelde bu tür serilerde eğleniyorum baya. Benim için gelecek vaad ediyor açıkcası seri.

Not: Voleybol sahnelerinde Gintama tadı almadım da değil. Tabi Gintoki'nin seslendirmeni olduğu içinde olabilir de tek bir sahne üzerinden 2-3 dk ilerlenmesi ve sonunda "daha ne kadar yapacaz la bunu" denmesi falan eğlenceli ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık