Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

The Wolf Children Ame and Yuki izleyin hacılar basit senaryo ama güzel anlatmışlar. Annelik... ahh hakkı ödenmez cidden...:ühü:

Unknown

Haikyuu! 2. Sezon Final
Abi şaka gibi 2. sezon, final maçından önce bitti. Bütçeniz mi yetmedi ne oldu arkadaş? 2 bölüm daha sıkıştıramadınız mı? :mad:

Unknown

Manganın 1/4'ü o maç en aşağı 8-10 bölüm götürür animede zor yani bu sezona.
Ama sezon finali içinde çok saçma bir yerde bitirdiler. Bari 1-2 ay içinde çıksa dicem de hatırladığıma göre ilk bahar animelerinin içinde yoktu Haikyuu 3. sezonu.

Mangasına başlamayı düşünürdüm ama animesini izlemesi daha çok keyif veriyor.

Önemsiz takımlarla maçlara çok yer verdiği için böyle oldu. Gelecek sezonu da 25 bölüm olarak sayarsak, eğer ulusal turnuvaya giderlerse o bile yarım kalabilir. Shiratorizawa maçı öyle uzun olursa ve sonrasında ulusal turnuvada zaten çöp takım olmayacağı için o maçlar da uzun olacak. Ama elenme ihtimalleri de var tabii.

Devam sezonu ekimde gelecek bu arada.

Square Enix napmış öyle ya Final Fantasy XV CGI Teaser mükemmel olmuş(CGI Film böyle yapılır)

Unknown

Diamond no Ace 2. Sezon

Tüylerim diken diken oldu. Bu seri beni her zaman heyecanlandırıyordu gerek müzikleri gerekse çizimleri yüzünden ama bu sefer farklı oldu. Böyle final yapılmaz. Finali güzel verebilmek için 1 bölümün konusunu 3-4 dk da müzikle geçip hikayeyi o kadar güzel bağladılar ki hayran kaldım heyecanla devamını bekliyorum.

Birde Haikyuu ya bak o adamların yaptığı sezon finali değil bölüm finali bile olmaz. :mad:

Ama sezon finali içinde çok saçma bir yerde bitirdiler. Bari 1-2 ay içinde çıksa dicem de hatırladığıma göre ilk bahar animelerinin içinde yoktu Haikyuu 3. sezonu.

Mangasına başlamayı düşünürdüm ama animesini izlemesi daha çok keyif veriyor.
Anime ekimde gelecekmiş. Evet final çok saçma olmuş...

Unknown

Lanet olsun çok iyi yaa :( Bir spor animesi için bu kadar gaza gelmek fazla ya. :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık