Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Pirates

aga cidden sizin lvllerde battlefieldler çok zormuş tebrikler
bence hody kullanılası bi karakter de jinbei klişe olmuş artık herkes jinbei kullanıyor 150 levellerde

bu arada bende stansende takıldım lucciyi a ile geçebiliyorum ama s olmuyor.zaten s olsa mor kolyeyi alacağım
bu arada hızımı alamadım luffy ve ana karakterin can gemlerini 30a çıkardım.production 700 tane mor yıldız yaptım ayrıca yarın da namiye mor kolye takacağım
Başka alternatifi yok jinbeinin. Alternatifden daha iyi olarak akainu ama onu almak da çok zor. Eventi çok zamansız. Güzel sağlamca kasa kasa yukarıya doğru. hody uyutmaktan başka işe yaramaz. Şu an karşıma bir daha kizaru çıktı bu sefer kentin hakili hali lazım geçmek için :/
3 yıldır oynuyorum ne zamana kadar bakalım.:gamyon:

brkyhelios

Başka alternatifi yok jinbeinin. Alternatifden daha iyi olarak akainu ama onu almak da çok zor. Eventi çok zamansız. Güzel sağlamca kasa kasa yukarıya doğru. hody uyutmaktan başka işe yaramaz. Şu an karşıma bir daha kizaru çıktı bu sefer kentin hakili hali lazım geçmek için :/
3 yıldır oynuyorum ne zamana kadar bakalım.:gamyon:
evet keşke avrupa zamanına göre başlasaydım oyuna veya opiece kapanmasaydı keşke o zaman eventlere yetişilebiliyor en önemli eventler çok geç saate denk geliyor pasifik zamana göre

bide saldırı gemlerimin nami hariç yeterli olduğunu düşünüyorum fakat pelerin ve miğfer gemleri kaç yüzde vermeli?Fiziksel saldırılara karşı iyi dayanıyorum fakat kritik ve sihirli saldırılar sıkıntı yaratıyor

evet keşke avrupa zamanına göre başlasaydım oyuna veya opiece kapanmasaydı keşke o zaman eventlere yetişilebiliyor en önemli eventler çok geç saate denk geliyor pasifik zamana göre

bide saldırı gemlerimin nami hariç yeterli olduğunu düşünüyorum fakat pelerin ve miğfer gemleri kaç yüzde vermeli?Fiziksel saldırılara karşı iyi dayanıyorum fakat kritik ve sihirli saldırılar sıkıntı yaratıyor
Kendi leveline göre belirli bir kıstas belirlemelisin iki atağının saldırı ve defansları yüksek olmalı yapabildiğin kadar

brkyhelios

Vip nasıl oluyoruz?Telefonda TL yükleyerek gold çekerekmi oluyoruz yoksa sahip olduğumuz goldları vipe yatırabiliyormuyuz?Vip 0ım

brkyhelios

@MouHan

Profile bakabilirmisin karakterin şuanki durumu nasıl?
Tiger hunt öğrendim artık luffy yerine bay 2 ve usopp kullanıyorume
tashigiyi bugün geliştirdim artık nightmareler çocuk oyuncağı 2 rebornlu sanji ile nightmareyi bitirdim şimdi uzun bir süreç var sanji geliştirme için
turuncu kolye yaptım 75 lvl kolyesi ile.sabredemedim fakat ana karakterin 75 k canı oldu
1 k mor yıldız biriktirdim asa ve ring üretimi için.750 yıldız kaldı ondan sonra 85 ring yapıp hızlıca altın madeni kasıp turuncu ring yapacam
şuan geme çalışıyorum

MDL_Roronoa

Kırmızı ışınlanma gibi bir yer var ya, orada tamamladığımız dövüşlerin sonunda atıyorum 5 bin fame diyor. Onu nasıl alabiliriz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık