Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Pirates

yalnız usopp haki yapması daha kolay ama usop u bir türlü sevemedim ilerde işe yaramaz diye korkuyorum ayrıca usopp düz vuruşu dikeye hasar veriyor ve bütün saldırdıklarının öfkesi artıyor kötü yanı o
seni bi şekilde hakili hali 115 e kadar götürür. Düz çizginin hepsinin öfkesi artmıyor. Bildiğim kadarıyla hiçbirine öfke vermiyor hakili hali usoppun. Yani yapman gerek aslında usoppun defansını ve fiziksel atağını arttırmak o seni epey götürür.

brkyhelios

seni bi şekilde hakili hali 115 e kadar götürür. Düz çizginin hepsinin öfkesi artmıyor. Bildiğim kadarıyla hiçbirine öfke vermiyor hakili hali usoppun. Yani yapman gerek aslında usoppun defansını ve fiziksel atağını arttırmak o seni epey götürür.
düz çizginin hepsinin öfkesi artmıyor diye birşey yazmıyor sanırım öfkesinin artmaması için hakili usopp lazım

brkyhelios

mesajım güncel bu arada şu day taska sövecem şimdi abi 2 gündür mor kolye parçası çıkaramıyorum gold yetmiyor görevleri yenilemeye nedir bu şans ya

brkyhelios

bugün yine kıl payı kaçırdım

ayrıca beyler mr2 bon clay ı mor ruhla ilk geliştirmesini yaptım 2.geliştirmesi iş görür mü?(impel down hali)
ayrıca mr 2 nin lucci savaşında etkili olacağını düşünüyorum sadece biraz reborn lazım

brkyhelios

sonunda lucciyi şans eseri devirdim 3 öfke doldurucu sayesinde.artık ne kadar yenilsemde 30 a kadar getiricem lucciyi öldürme sayısını.ama kötü olan şu altın kutu açmak ve mor kolyeyi almak için lucciyi S ile geçmem lazım o da çok zor.sanırım nami için mor kolye hayal oldu
ayrıca mor kolye yaptım luffye.keşke s gerekmeseydi lucciye

brkyhelios

Hody ile Aokiji'yi geçmeyi zar zor başarabildim.
Adamımsın hapçı :at:

http://ap.prodigy.co.id/api/replay?serverid=game30002&bid=ea00640c4f78153c
aga cidden sizin lvllerde battlefieldler çok zormuş tebrikler
bence hody kullanılası bi karakter de jinbei klişe olmuş artık herkes jinbei kullanıyor 150 levellerde

bu arada bende stansende takıldım lucciyi a ile geçebiliyorum ama s olmuyor.zaten s olsa mor kolyeyi alacağım
bu arada hızımı alamadım luffy ve ana karakterin can gemlerini 30a çıkardım.production 700 tane mor yıldız yaptım ayrıca yarın da namiye mor kolye takacağım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık