Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Andor (2022-)

Diziyi beğendiniz mi

• Kullanılan toplam oy
    5
Kırk yıl düşünsem Disney'nin elinden böyle bir Star Wars işi çıkacağı aklıma gelmezdi. Dizi her bölüm üzerine koyuyor, her bölüm hikayeyi geliştiriyor. Üstelik dizide popüler kültüre oynayan bir öğe ya da oyuncak satışına katkı sağlasın diye koyulmuş bir karakter bile yok. Şu dizi son dönem çıkan üç Star Wars filminin tamamından on gömlek üstün bir iştir.

Müthiş bir finalle ilk sezon sona erdi. Kalite açısından çizgisini hiç bozmayan bir sezon oldu. Umarım ikinci sezon da ilk sezon kadar kaliteli olur.

Şimdiye kadar yapılmış en iyi Star Wars dizisi net olarak Andor'dur. İçinde bir tane bile Sith, Jedi, ışın kılıcı, Grogu gibi oyuncağı satılsın diye koyulmuş ya da ana seriye bağlı ünlü bir karakter olmadan da evrene ait bir dizi çekilebileceğini görmüş olduk. Tüm bunları geçtim dizinin içinde neredeyse sadece insanlar var, Star Wars'ın o çok fazla sayıda ırkına mensup karakter bile görmüyoruz. Bu dizi çıtayı cidden yüksek bir yere koydu benim için. Star Wars seven herkesin izlemesi elzemdir.

Şimdiye kadar yapılmış en iyi Star Wars dizisi net olarak Andor'dur. İçinde bir tane bile Sith, Jedi, ışın kılıcı, Grogu gibi oyuncağı satılsın diye koyulmuş ya da ana seriye bağlı ünlü bir karakter olmadan da evrene ait bir dizi çekilebileceğini görmüş olduk. Tüm bunları geçtim dizinin içinde neredeyse sadece insanlar var, Star Wars'ın o çok fazla sayıda ırkına mensup karakter bile görmüyoruz. Bu dizi çıtayı cidden yüksek bir yere koydu benim için. Star Wars seven herkesin izlemesi elzemdir.
E senin bu anlattığın şey Star Wars değil ki. Demek ki Star Wars ne kadar ana temasından uzaklaşırsa o kadar bir halta benziyor

E senin bu anlattığın şey Star Wars değil ki. Demek ki Star Wars ne kadar ana temasından uzaklaşırsa o kadar bir halta benziyor
Dizinin Star Wars ile bağlantıları sadece bazı karakter isimlerinden, droidlerden ve yapımı gösterilen Ölüm Yıldızı'ndan ibaret. Star Wars ile ilgili tüm öğeleri diziden çıkarsak bile çok iyi bir bilim kurgu dizisi kalır elimizde. Obi-Wan Kenobi ve bu dizi nasıl aynı firmanın elinden çıkmış halen anlamakta zorlanıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık