Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Andor (2022-)

Diziyi beğendiniz mi

• Kullanılan toplam oy
    5

Yayınlayan Kanal: Disney+
Sezon Sayısı: 1
IMDb Puanı: 8.4
Türü: Aksiyon, Macera, Bilimkurgu
Yayınlanacağı Tarih: 21 Eylül 2022
Baş Roller: Diego Luna, Stellan Skarsgård, Adria Arjona

Star Wars Rogue One filminin öncülü olacak olan dizi. Tehlike, aldatma ve entrikalarla dolu bir çağda Cassian Andor, kaderinde onu bir Asi kahramanına dönüştürmek olan yola çıkacaktır. Dizi İmparatorluk'a karşı filizlenen isyanda halkın ve gezegenlerin nasıl dahil olduğunu işleyecek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Allah aşkına yeter çıkarmayın şu markaya yeni bir şey ya. Rogue One zaten kendisinin kopyasıydı, bir de dizi çıkartmışlar. Hep aynı şeyi talep ediyor insanlar, müstahak gerçi.

Bu SW evreninde başka bir zaman dilimi yok mu anasını satayım? 50 - 60 yıllık bir döngünün içine takılmışlar çıkamıyorlar
Evet insan faklı bir şey arıyor ama bunlar da kolay olanı millete satabildikleri için farklı içerik üretmeyi erteliyorlar.
Star Wars evreninde yaşanan olaylara etki eden çok fazla şey var ve adamlar falanca zamanda şunlar ne yapıyordu, bu olurken şu elemanlar neyle uğraşıyordu tarzı dizilerle iş götürüyor. Mandalorian, Bobba Fett, Kenobi, Han Solo, Rogue One, Rebels gibi yapımlar belirli bir zaman diliminin farklı gruplarını anlatıyor. İçerik üreticiler bildikleri bir ortamın dışına pek çıkmak istemiyorlar çünkü seyirciler yapımı bu tarih aralığında çok sevdi. Bir Palpatine ve Yoda gençliğini anlatan yapım çıksa itiraz eden çıkmaz neredeyse. Ben Darth Bane öncesi eski sithleri ve dönemin karmaşasını konu alan yapımlar istiyorum ama o topa girmezler. Oyunlarda kalır böyle yapımlar.

3 bölümü de izledim. Disney'den çıkan Star Wars dizilerinin kalitesinden çok yüksek bir yapım, hele Obi Wan Kenobi çöpünden sonra çok iyi geldi böyle bir yapım. Diego Luna'yı Narcos: Mexico'da da beğenerek izlemiştim. Burada da rolün altından kalkabilmiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık