Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Amirallerin Gücü Hakkında

Amiraller hakkındaki görüşünüz

• Kullanılan toplam oy
    124
BM malı yüzünden yonkolar rezil olmuş da millet yonkoların gerçek gücünü görmüş vs gibi alttan alttan dönen çapsız bir algı çalışması daha var ki evlere şenlik. Kaido 5 amiralin gözüktüğü panel sayısı kadar adam dövmüş çıtayı arşa çıkarmış ama sorsan yonkolar tu kaka amiraller çoh güçlü.

BM malı yüzünden yonkolar rezil olmuş da millet yonkoların gerçek gücünü görmüş vs gibi alttan alttan dönen çapsız bir algı çalışması daha var ki evlere şenlik. Kaido 5 amiralin gözüktüğü panel sayısı kadar adam dövmüş çıtayı arşa çıkarmış ama sorsan yonkolar tu kaka amiraller çoh güçlü.
yok olur mu öyle şeyler yonkoular amirallerle denk savaşabilecek kadar güçlüler

Bazı "Amiral şöyle güçlüdür böyle güçlüdür" diye destekli/kaynaklı cevap verilen yorumları okuduğumda şunu izlerken aldığım keyfi alıyorum :flaugh:

ne alaka Big Mom istese 10'a katlayamaz mı King'i ? açık denizde hedef olmanın meyve kullanıcıları için büyük bir tehdit oldugunu görüyoruz yoksa Big Mom tek başına King'i alır ama hiçbir sağ kol çıkıp tek basına demeyecek amirale gel benle eşit vs at diye
Big Mom'ı Robin de yuvarlıyor, bu nasıl bir argüman böyle.

Amiraller uçuyor, anlatamıyorum galiba. Işık hızında Onigashima'ya giden Kizaru'yu, King nasıl durduracak? Taşın üstüne neredeyse uzaya kadar çıkıp Onigashima'ya iniş yapan Fujitora'yı o yükseklikte kim fark edecek? Wano'nun altındaki lavların içinden gelen Akainu'ya kim ne yapabilir? :confused:

Bu amiraller illa savaş gemisiyle gelmek zorunda mı?

simdi Big Mom > Luffy savunurum ben öncelikle
Akainu > Old Wb de alsam :sapkali:
karasakal ve shanks'in gücü belirsiz
Kaido iyiydi de tek basına kurtarmıyor maalesef
Gösterilen ile big mom=luffy derim, big mom'ı rezil etmeseydi luffy her ne kadar güçlenmiş olsa da bm>luffy derdim.
Niye old wb'yi alıyorsun o zaman ben de gidip 10 yaşındaki akainu'yu alırım derim. Prime hali ile roger ile kapışan adam çok fazla gömülüyor forumda.
Shanks belirsiz demişssin eyvallah ama bir önceki cümlede övdüğün akainu herkese dalarken adam geldi durdu ona da dalsaydı ya
Karaksakal belirsiz olsa dahi roger ile kapışan adamın meyveyi almış meyve bizzat sengoku tarafından en güçlü övülmüş belirtmek isterim, belirsizlik hali tavanı hakkında olabilir ancak.
Kaido iyi dediğin 5454395034 kişiyle dövüştü serinin ana karakteri önce öldü tanrı oldu meyvesi değişti, tanrı hali yetmedi orada ölürken bile canlandırıldı bir bakıma madara usulü zorlan yendirildi karakter.
Bence iyi kadro imparatorlar buggy hariç :(

Big Mom'ı Robin de yuvarlıyor, bu nasıl bir argüman böyle. Amiraller uçuyor, anlatamıyorum galiba. Işık hızında Onigashima'ya giden Kizaru'yu, King nasıl durduracak? Taşın üstüne neredeyse uzaya kadar çıkıp Onigashima'ya iniş yapan Fujitora'yı o yükseklikte kim fark edecek? Wano'nun altındaki lavların içinden gelen Akainu'ya kim ne yapabilir? :confused:

Bu amiraller illa savaş gemisiyle gelmek zorunda mı?
yani askeri bir düzenleri var niye orduyla gelmek varken tek başlarına kendilerine güvensinler ki bilmiyorum diğer seçenekler bana bug bulmak gibi geliyor akainu ve fujitora zaten teknik olarak imkansız olan şeyler adam çukur kazmıyor var olan çukurlardan geçiyor, Fuji olayında güzel yaratıcılık varmış takdir ettim ama yerden yükselebileceğini düşünmüyorum hocam, Kizaru ? abi Kizaru zaten gidiyordu Wano'ya Akainu durdurdu orada haklı olabilirsin

Gösterilen ile big mom=luffy derim, big mom'ı rezil etmeseydi luffy her ne kadar güçlenmiş olsa da bm>luffy derdim.
Niye old wb'yi alıyorsun o zaman ben de gidip 10 yaşındaki akainu'yu alırım derim. Prime hali ile roger ile kapışan adam çok fazla gömülüyor forumda.
Shanks belirsiz demişssin eyvallah ama bir önceki cümlede övdüğün akainu herkese dalarken adam geldi durdu ona da dalsaydı ya
Karaksakal belirsiz olsa dahi roger ile kapışan adamın meyveyi almış meyve bizzat sengoku tarafından en güçlü övülmüş belirtmek isterim, belirsizlik hali tavanı hakkında olabilir ancak.
Kaido iyi dediğin 5454395034 kişiyle dövüştü serinin ana karakteri önce öldü tanrı oldu meyvesi değişti, tanrı hali yetmedi orada ölürken bile canlandırıldı bir bakıma madara usulü zorlan yendirildi karakter.
Bence iyi kadro imparatorlar buggy hariç :(
Nika'da iyi değil ki Buggy olmasa bile çıtayı aşağı çekerdi sıfırdan başlasın o vsye görürüm ben onu :gamyon: 10 yaşındaki akainu amiral seviyesi değil ki ama old WB yonkou seviyesi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık