Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Amiralleri Sevmek için Nedenler

Yaptığı şey belki de en kesin çözümdü ama sonuç olarak çocuklarında olduğu bir gemiyi patlattı yüzlerce kişi öldü. Bu düşünceyi destekleyen insanlar var neden korkmayayım.
Sakazuki'nin yüzünden belli ne kadar üzgün olduğu. Ohara bilginleri dünyayı yok edecek bir atom bombasını aktive etmek üzereydi. Sakazuki de milyarlarca insanı düşünerek bu hamleyi yaptı. Oradaki çocukların katili hain Ohara bilginleridir ne yazık ki. :(

Sakazuki'nin yüzünden belli ne kadar üzgün olduğu. Ohara bilginleri dünyayı yok edecek bir atom bombasını aktive etmek üzereydi. Sakazuki de milyarlarca insanı düşünerek bu hamleyi yaptı. Oradaki çocukların katili hain Ohara bilginleridir ne yazık ki. :(
Ya sıkıntı şu bunu ciddi ciddi gerçek sanmayacak kadar zeki olduğunu biliyorum beni niye paradoksa sokuyorsun hocam

Düzene değil de halka hizmet eden şerefli onurlu insanlar sevilir. İçinde bulunduğu sistemden rahatsız olan sorgulayan insanlar sevilir. Smoker, Coby, Fuji gibi denizciler hem sayılmayı hem de sevilmeyi hak eden insanlar. Kuzan ve Fuji'ye eyvallah Kizaru'ya meh Akainu ve Yalamaki'ye ise kafam girsin diyerek gidiyorum.
Unutulan Sengoku yaslarda.

O fabrikaları Orochi inşa etmiyor muydu .d kaldı ki ne Wano halkının refahı yükseliyor ne de bunu yapanlar Wano halkı için yapmıyor
Akainu vatanı için ne kadar uğraşıyorsa Kaido da o kadar uğraşıyor işte. :oleyo:
Yalnız karıştırıyor olmayasın Orochi başkanı destekliyoruz biz :a:
Arkasında Kaido olmasa yapamazdı neticede. Kaido da bu işe destek veriyor sayılabilir. :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık