Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Amiralleri Sevmek için Nedenler

Düzene değil de halka hizmet eden şerefli onurlu insanlar sevilir. İçinde bulunduğu sistemden rahatsız olan sorgulayan insanlar sevilir. Smoker, Coby, Fuji gibi denizciler hem sayılmayı hem de sevilmeyi hak eden insanlar. Kuzan ve Fuji'ye eyvallah Kizaru'ya meh Akainu ve Yalamaki'ye ise kafam girsin diyerek gidiyorum.

Denizci olarak korsanlara ki kötü taraf korsanlar ( Luffy gibi kıt akıllı biri bile söyledi kötü olan biziz diye) savaş açıp onlarla mücadele eden kurumun en tepesinde bulunan bu adamları severim.

Mevkinin gerektirdiği diğer işlere işine geldiği gibi davrandıklarını Borsalino üzerinden gördük. Sabondy'e giderken keyfi bir şekilde gitti adam( Sengoku ile olan muhabetinde azizlere vurdular izin ver ben Bi tur atayım demişti) ve hiç siz nasıl kutsal ejder döversiniz gibi bir tutumu olmadı. Eli cebinde takılıyordu

Bir Amiral istemediği sürece Gorosei bile Bi tarafını yırtsa bir şey yaptıramaz. Örnek Water 7 arcında seyahat eden Kuzan. Gorosei anca yine başına buyruk takılıyor diye veryansın ediyordu.

Özetle öyle amiral gel dedik mi gel, git dedik mi git yapmadı hiç bir zaman.

Sakazukinin Gorosei olayındaki gibi yeri geldi mi lafı gediğine de oturuyor bu abilerimiz. Fujitora dan Doflamingo olayı için özür dileyip konuyu görüşmek için Pangeaya gidiyorum demişliği bile vardır.

Akainunun tek derdi denizci itibarı.

Yani masum halkı öldürenleri kim sevmez ki.
Sanata,bilime ve özgürlüğe karşı bir oluşumu neden sevmiyoruz ki.
Bir kaç ölüm göreceğiz diye amiral sevmek lazım.
Çok yaşasın amiraller.
Ak girsin kızıl çıksın.
takım elbiseli korsan seviciliği yavan gelmeye başladı artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık