Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Amiralleri Sevmek için Nedenler

Çok sevmem.Oldum olası eksik, noksan kişileri her zaman daha çok sevdim. Amiraller bir nevi örnek kişiler olmalarından ötürü bu tanıma pek uygun değiller gibi.

İş bitirici olmaları, örnek Akainu WB ve Ace'i fırsatını bulduğu an öldürdü.
Kaidonun Luffy, Kid ve Law'ı öldürmek için eline o kadar fırsat geçti yapmadı.
Kizaru mesela o kadar iş bitirici ki tüm novaları öldürdü. Aokiji Robin'i görür görmez öldürdü, tayfanın da yarısını katletti. Hele Fujitora Dressrosa'da adam bırakmadı. Fujitora olmasa Luffy şimdiye yonko olurdu kesin. Law'ın da üç milyar ödülü olurdu.

Kizaru mesela o kadar iş bitirici ki tüm novaları öldürdü. Aokiji Robin'i görür görmez öldürdü, tayfanın da yarısını katletti. Hele Fujitora Dressrosa'da adam bırakmadı. Fujitora olmasa Luffy şimdiye yonko olurdu kesin. Law'ın da üç milyar ödülü olurdu.
İnanılmaz iş bitiriyorlar, çağ bile Amiral çağı diye geçiyor :hhh:

@Densetsu no Samurai Reis'in söylediği gibi it, köpek seviyorsanız sevilirler :gamyon:

Kizaru oraya Kutsal ejdere kim vurdu ise onu almaya geldi diğerlerini önemsemedi onu da Reyleigh durdurdu.
bu da suçluyu görüp tekleyip içeri atışıdır.
Aokiji de Fujitora da kendi adaletini uyguladı doğru olanı yaptılar. Sen Dofa şikilik ver 20 sene zulm etsin sonra Korsanlar onu yenince emir ver Fuji Luffynin kellesini getir getirmeyecek tabi doğru olanı yaptı
ki Aokiji de Garp'ın hatrına dokunmadı tayfaya, Oharayı mı kastediyorsun ne yapacaktı 8 yaşında bütün çevresi katledilen Robini mi öldürecekti yapmadı Savaşta fırsatını bulduğunda Jozunun kolunu aldı.
Smoker'a dokunmaya kalkışan Dof'un buzdan heykelini yaptı. WB'yi bile zor duruma düşürdü Jozu gelmese partizan'ı sokuyordu WBye.

Kizaru oraya Kutsal ejdere kim vurdu ise onu almaya geldi diğerlerini önemsemedi onu da Reyleigh durdurdu.
bu da suçluyu görüp tekleyip içeri atışıdır.
Aokiji de Fujitora da kendi adaletini uyguladı doğru olanı yaptılar. Sen Dofa şikilik ver 20 sene zulm etsin sonra Korsanlar onu yenince emir ver Fuji Luffynin kellesini getir getirmeyecek tabi doğru olanı yaptı
ki Aokiji de Garp'ın hatrına dokunmadı tayfaya, Oharayı mı kastediyorsun ne yapacaktı 8 yaşında bütün çevresi katledilen Robini mi öldürecekti yapmadı Savaşta fırsatını bulduğunda Jozunun kolunu aldı.
Smoker'a dokunmaya kalkışan Dof'un buzdan heykelini yaptı. WB'yi bile zor duruma düşürdü Jozu gelmese partizan'ı sokuyordu WBye.
- Kizaru ayağına kadar gelen ve gelecekte büyük tehlike oluşturacağı neredeyse kesin olan suçluları neden önemsemiyor?
- Kizaru'nun meyvesini yesem Arlong'u ben de teklerdim. Çok ehemmiyeti olan bir şey değil bence bu.
- Doflamingo'dan bahsetmedim ama. Luffy'nin Doflamingo'yu yenmesi de Fujitora'nın Luffy'i görmezden gelmesini meşrulaştıran bir durum değil.
- Luffy dediğimiz adam gelecekte gidip tüm hükümeti yıkacak. Aokiji ve Fujitora'nın şunun bunun hatrına Luffy'i elden kaçırmasının sonuçları bunlar.

- Kizaru ayağına kadar gelen ve gelecekte büyük tehlike oluşturacağı neredeyse kesin olan suçluları neden önemsemiyor?
- Kizaru'nun meyvesini yesem Arlong'u ben de teklerdim. Çok ehemmiyeti olan bir şey değil bence bu.
- Doflamingo'dan bahsetmedim ama. Luffy'nin Doflamingo'yu yenmesi de Fujitora'nın Luffy'i görmezden gelmesini meşrulaştıran bir durum değil.
- Luffy dediğimiz adam gelecekte gidip tüm hükümeti yıkacak. Aokiji ve Fujitora'nın şunun bunun hatrına Luffy'i elden kaçırmasının sonuçları bunlar.
- Kizarunun oraya geliş amacı Luffy ve Tayfasını bitirmek bunu da net bir şekilde yapacaktı. Reyleight geldi.
- ben orada Kizarunun meyvesine ve gücüne değinmiyorum saniyesinde işini bitiriyor yakalıyor uğraşmıyor. İş bitirici
- Aokiji denizcilere de dünya hükümetine de inancını Oharada kaybetti, Fujitora da Drossrosadaki Tezgahı gördü ve kendi adeletlerini uyguladı, burada yaptıklarının sebeplerini konuşmuyoruz
Birini indirmek istiyorlarsa indiriyorlar ciddi dövüşüyorlar. Dediğim gibi iş bitiriciler, ama sen gelmiş yapmak istemedikleri durumlardan bahsediyorsun.
Aokiji Robini öldürmek istese öldürürdü, Fuji Luffy'nin kafasını almak istese alırdı yapmak istemediler ama bunu istemediler.
Bir şeyi yapmak istememek ile yapamamak arasındaki farkı anlayabilmişsindir umarım.

amiral budur beyaz sakalı öldüren yumruğu atan adamdır.
amiral budur eski hocasını öldürür.
amiral budur WB'yi zor duruma sokar komutan kolu alır.

Bu seriyi çizen adam bu amirelleri optimum seviyede dövüştürür en az efor ile en önemli ve hayati saldırıları yaptırır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık